Logo Brembo Upgrade

Płyn hamulcowy

Odpowiedni na każde warunki

 

Niezawodność i wysoka jakość

Płyn hamulcowy Brembo SPORT | EVO 500++ idealnie się sprawdza w każdych warunkach, nadaje się zarówno do codziennej jazdy, jak i do amatorskiej jazdy po torze wyścigowym.

Jest to niezawodny, wysokiej jakości płyn, który poprawia wyczucie pedału hamulca i gwarantuje stałą skuteczność hamowania bez konieczności przeprowadzania częstych kontroli, jak ma to miejsce w przypadku płynów hamulcowych przeznaczonych do pojazdów wyścigowych.
Stworzony dla pasjonatów
  • Nadaje się do stosowania w układach hamulcowych przeznaczonych do płynów niemineralnych.
  • Zaprojektowany specjalnie dla pasjonatów, którzy wiele oczekują od swojego układu hamulcowego.
  • Spełnia wymagania amerykańskiej normy FMVSS 116 DOT 3 i DOT 4, a także norm SAE J1703, SAE J1704 i ISO 4925 (klasa 3 i 4).
  • Można go mieszać z innymi płynami hamulcowymi DOT 3, DOT 4 i DOT 5.1 pod warunkiem, że spełniają one powyższe wymagania.
Ze względów bezpieczeństwa zaleca się wymianę płynu hamulcowego co najmniej raz w roku. Nie wolno go stosować w układach przeznaczonych do płynów mineralnych. Zakres kolorów: od przezroczystego po bursztynowy. W przypadku nowego płynu, tuż po wylaniu go ze szczelnie zamkniętej butelki, kolor może różnić się od wskazanego w zakresie, natomiast jego działanie nie zmienia się.Pobierz karty charakterystyki
Opakowanie płynu hamulcowego SPORT | EVO 500++
 
Logo klastra Custom
Ci, którzy wybierają motor na zamówienie, nie pozostawiają niczego przypadkowi, włącznie z ubraniem i kaskiem. Ta sama dbałość o szczegóły charakteryzuje również podzespoły, które wybierają do wymiany w swoim motorze: nie jest to zakup pod wpływem impulsu, lecz raczej analiza alternatyw dostępnych na rynku, często konsultowana z innymi użytkownikami, którzy podzielają tę samą kulturę custom. Przykładanie wagi do stylu, w miarę możliwości wyjątkowego i wyrafinowanego, nie może jednak sprawić, że zapomnimy, że chodzi o podzespoły układu hamulcowego. Oznacza to, że nie należy lekceważyć osiągów i niezawodności, a pod tym względem produkty należące linii UPGRADE Custom firmy Brembo są bezkonkurencyjne.
Logo klastra Road
Osoby używające motoru na co dzień na drodze mają inne potrzeby niż ci, którzy używają go tylko na torze. Warunki drogowe, stan asfaltu, ale także krętość tras, a nawet pogoda wpływają na samopoczucie motocyklisty, który potrzebuje sprawnego układu hamulcowego, aby w pełni cieszyć się jazdą na dwóch kółkach.
Chociaż bezwzględne osiągi nadal pozostają istotne, schodzą one na drugi plan w stosunku do niezawodności, skuteczności w każdych warunkach środowiskowych, trwałości i komfortu jazdy. Wszystkie te warunki zapewnione są przez produkty należące do linii UPGRADE Road firmy Brembo.
Logo klastra road Racing
Każdy, kto jeździ motorem supersportowym na torze, wie, że jeszcze zanim zacznie się dążyć do uzyskania wyższej mocy i momentu obrotowego, należy wzmocnić układ hamulcowy. Powód łatwo odgadnąć: nawet najlepiej działające układy montowane seryjnie mogą zostać w znacznym stopniu udoskonalone dzięki produktom należącym do linii UPGRADE Racing firmy Brembo.
Linia, która wywodzi się z doświadczenia zdobytego przez Brembo na torach całego świata, będąca synonimem sukcesu, czego dowodem są 33 tytuły mistrzowskie w 500-MotoGP i 30 tytułów w World Superbike zdobytych przez motory wyposażone w podzespoły Brembo.
Logo klastra Off-Road
Ze względu na mniejsze prędkości, mniejszą masę pojazdu i brak jednorodnej nawierzchni, kierowcy jeżdżący po drogach gruntowych nie potrzebują takiej samej siły hamowania jak ci, którzy jeżdżą motorem po asfalcie. Nie oznacza to jednak, że układ hamulcowy odgrywa mniej istotną rolę podczas jazdy terenowej niż na torze i na drodze.
Właśnie ze względu na obecność elementów zewnętrznych, od piasku po kamienie, od trawy po błoto, istnieje ryzyko naruszenia integralności układu hamulcowego, który w związku z tym wymaga maksymalnie niezawodnych podzespołów. Kluczowe znaczenie mają również lekkość i wyczucie jazdy - wszystkie te cechy są wspólne dla produktów wchodzących w skład linii UPGRADE Off-Road firmy Brembo.
Polityka prywatności">