Logo Brembo Upgrade

Obręcze

Road

Cluster Road

Niepowtarzalna lekkość

Najwięksi producenci motorów i zespoły biorące udział w różnych zawodach na całym świecie zawsze wymagają najlepszych rozwiązań. Właśnie z tego powodu wybierają Marchesini Racing. Pierwszym mocnym punktem marki Marchesini jest lekkość jej produktów, przy czym lekkość oznacza wielokierunkowe kucie, najnowszą technikę produkcji zapewniającą dużą sztywność i odporność.
Mechaniczną, w połączeniu z wyraźnym zmniejszeniu masy. Ten ostatni czynnik ma decydujące znaczenie dla zwiększenia osiągów. Koła ze stopów lekkich, wykonane z magnezu lub aluminium, zmniejszają efekt żyroskopowy i moment bezwładności, znacznie poprawiając szybkość reakcji i zwrotność.

Wszystko to przekłada się na lepsze przyspieszenie i skuteczność hamowania. Podobnie, każda zmiana kierunku staje się szybsza. Każdy szczegół świadczy o doskonałości produktu: obręcze Marchesini Racing są lakierowane wyłącznie ciekłym lakierem.
W porównaniu z klasycznym malowaniem proszkowym, ta cenna procedura gwarantuje dodatkowe zmniejszenie masy i doskonałe walory estetyczne.
Obręcz Marchesini Racing oro 10-szprychowa
Design i styl
To kwestia stylu. Dla wszystkich miłośników motorów design kół Marchesini jest charakterystyczny i niepowtarzalny. Design kół z 10 szprychami to ponadczasowy klasyk o charakterystycznym kształcie litery Y. Są one ulubionym produktem miłośników motorów w każdym wieku i wywodzących się z różnych środowisk, prawdziwym znakiem rozpoznawczym, który rozsławił markę Marchesini na całym świecie.

Firma Marchesini wykorzystuje swoje umiejętności i kreatywność, aby zawsze poszukiwać nowych rozwiązań. W ten sposób powstało innowacyjne 7-szprychowe koło o wysokich osiągach: zaprojektowane z myślą o wyścigach, łączy w sobie technologię i wysokie osiągi z nowoczesnym, agresywnym wyglądem.
Obręcze magnezowe
Design obręczy Marchesini Racing jest prawdziwym znakiem firmowym. Koła 10-szprychowe z kutego magnezu o charakterystycznym wzorze w kształcie litery „Y" oraz innowacyjne 7-szprychowe koła zapewniające wysokie osiągi, stanowią wyposażenie większości zespołów startujących w mistrzostwach MotoGP, Superbike i Endurance. Niezawodność, lekkość i bezpieczeństwo zapewnione są dzięki pełnej kontroli procesu produkcji stopu magnezu. Obręcze magnezowe wytwarzane przy zastosowaniu technologii wielokierunkowego kucia Marchesini Racing oferują najlepsze osiągi, ponieważ są najlżejsze, najsztywniejsze i najbardziej efektywne na rynku wyścigowym. Mechaniczna obróbka 100% powierzchni, a także niemal zerowe poślizgi i niewyważenie są wynikiem wyjątkowo rygorystycznych testów laboratoryjnych przeprowadzonych we własnym zakresie. Obręcze są dostarczane w stanie gotowym do montażu, w komplecie z kołnierzami uchwytu tarczy, zębatką, tuleją zewnętrzną i wewnętrzną przekładką dystansową, a wszystkie te elementy wykonane są z odlewanego ciśnieniowo aluminium.
Aluminiowa obręcz Marchesini Racing 7-szprychowa
Obręcze aluminiowe
Są to koła ze stopu aluminiowego, realizowane przy użyciu technologii kucia wielokierunkowego, zarówno 10-szprychowe, jak i 7-szprychowe. Pomimo znacznego zmniejszenia masy w porównaniu z oryginalnym zestawem kół, koła te charakteryzują się tak dużą wytrzymałością boczną i skrętną, że stanowią realne rozwiązanie dla motorów specjalnych i przeznaczonych do jazdy po torze. Koła aluminiowe są wymienne z kołami oryginalnymi, z awyjątkiem zębatki, którą należy wymienić na model spełniający wymogi normy Marchesini.
Polityka prywatności">