06 października 2020

Brembo Days: brake the silence, shape the future

Rozpoczyna się pierwsze cyfrowe wydarzenie w sektorze Aftermarket na nowej platformie Brembo Next

Dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej Brembo zobowiązuje się podtrzymywać relacje ze swoimi klientami, mediami oraz opinią publiczną ogółem. Dlatego firma utworzyła cyfrową platformę Brembo Next (www.brembonext.com), o której wspomniano już podczas zapowiedzi nowej wizji Grupy, „Turning Energy into Inspiration”, poprzez którą firma zamierza zwiększyć swoją konkurencyjność w branży motoryzacyjnej w perspektywie długoterminowej.

Od dziś na Brembo Next trwają Brembo Days: cztery dni poświęcone profesjonalistom i entuzjastom sektora Aftermarket, którzy będą mogli odkrywać całą gamę produktów Brembo w zupełnie innowacyjny sposób.

W obszarze Experience użytkownik będzie mógł wybrać spośród czterech sekcji, w których zapozna się z produktami Brembo Aftermarket:
  • Na pierwszym planie
  • Design i osiągi
  • Komfort i bezpieczeństwo
  • Hydraulika

A to nie wszystko: użytkownik będzie mógł skorzystać z funkcji render 3D do przeglądania produktów, wyświetlać filmy w wysokiej rozdzielczości i uczestniczyć w internetowych konferencjach, które będą odbywać się każdego dnia i które będą dostępne w aż 10 językach. Będzie też można zagrać w sympatyczną mini grę.

Ponadto platforma ta dysponuje zastrzeżonym obszarem na żywo, z wirtualnymi pokojami spotkań poświęconych wyłącznie partnerom.
 
Brembo Days
 
Polityka prywatności">