07 kwietnia 2017

BREMBO EXPERT ZYSKUJE CORAZ BARDZIEJ GLOBALNY WYMIAR!

Coraz bardziej rozbudowana sieć, w sposób niezwykle profesjonalny i kompleksowy odpowiada na potrzeby klientów.

Brembo przekazuje specjalistom sektora części zamiennych nowe narzędzia i inicjatywy, dzieląc się unikalną wiedzą i doświadczeniem w zakresie  układów hamulcowych: Brembo Expert. Program przeznaczony jest dla dystrybutorów i mechaników, który wierzą w jakość Brembo.

 

SZKOLENIA W CAŁEJ EUROPI
W pierwszym kwartale 2017 roku odbyły się liczne szkolenia prowadzone przez ekspertów Brembo. Rekord padł w Holandii, gdzie zostało przeszkolonych ponad 115 specjalistów. Program cieszył się dużym zainteresowaniem również we Włoszech, Grecji, Bułgarii i Chorwacji, a w połowie kwietnia rozpocznie się także w Belgii.

Ponadto, oprócz całego know-how marki Brembo, dostępne są także nowe narzędzia do szkoleń technicznych: kompleksowe, innowacyjne, interaktywne i wielofunkcyjne.
Nowy Brake System Academy 2.0 zawiera szerszy zakres informacji na temat najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych i systemów odzyskiwania energii kinetycznej podczas hamowania oraz wpływu, jaki to wszystko ma i będzie miało na pracę specjalistów w dziedzinie hamulców.

Zobacz zapowiedź! Ty również zostań Ekspertem Brembo i uzyskaj dostęp do wszystkich treści Brake System Academy 2.0!

 

MATERIAŁY PRZEZNACZONE DLA PUNKTÓW SPRZEDAŻY
Materiały Brembo przeznaczone dla punktów sprzedaży i udostępnione dla wykwalifikowanych specjalistów zawierają całe zestawy narzędzi opracowanych przy współpracy z technikami Brembo oraz wyjątkową spersonalizowaną linię odzieżową, pozwalającą na zagwarantowanie natychmiastowej rozpoznawalności.


Zapoznaj się z materiałami przeznaczonymi dla punktów sprzedaży na stronie internetowej

 

REGULARNE UAKTUALNIENIA
Na stronie internetowej www.bremboparts.com dostępne są wszystkie niezbędne informacje, aby być na bieżąco z branżowymi nowościami: katalogi online, karty produktów i schematy montażowe. Dodatkowa zawartość, taka jak biuletyny techniczne czy filmy wideo poświęcone układom hamulcowym, znajduje się w strefie przeznaczonej dla Ekspertów Brembo.

 

PRZEJRZYSTOŚĆ
Mapa Brembo umożliwia każdemu znalezienie warsztatu Brembo Expert w łatwy i intuicyjny sposób.

 
JAK ZOSTAĆ EKSPERTEM BREMBO?
Dystrybutor, we współpracy z dostawcami części zamiennych, wybiera warsztaty według kryteriów uzgodnionych z Brembo. Każdy warsztat musi przejść przez obowiązkowe szkolenie Brembo Expert oraz zdać test końcowy. Brembo wysyła do warsztatu materiały reklamowe przeznaczone dla punktów sprzedaży, zapraszając tym samym do świata Brembo Expert.
 
 
Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z swoim zaufanym dostawcą zęści zamiennych lub napisz na adres academy@brembo.com

 

Polityka prywatności">