04 grudnia 2018

Klocki hamulcowe Brembo aftermarket znakomitościami podczas targów Automechanika Szanghaj 2018

Brembo Xtra, Low-met i Nao ceramic na wyświetlaczu

Od 28 listopada do 1 grudnia odbyły się najważniejsze targi branży motoryzacyjnej na Dalekim Wschodzie, które co roku przyciągają dużą liczbę odwiedzających. Szanghaj pełni wyjątkową rolę dla firm z sektora automotive, które chcą zaprezentować swoje produkty w Chinach, na kluczowym rynku motoryzacyjnym z flotą liczącą 180 milionów samochodów.
 
Brembo przedstawiło dwie linie klocków hamulcowych Aftermarket dla rynku azjatyckiego:  LOW MET i NAO-CERAMIC. Dwa alternatywne rozwiązania spełniają wymagania każdego stylu jazdy. Pierwsze z nich podążają za wymogami europejskich producentów samochodów i konsumentów, drugie zaś są bardziej zgodne z oczekiwaniami Amerykanów i Japończyków.
 
Gama „LOW MET”, z homologacją ECE-R90, zapewnia krótszą drogę hamowania i wysoką wydajność, dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań i materiałów. 

Gama „NAO CERAMIC”, charakteryzująca się czerwoną podkładką, oferuje najlepsze standardy pod względem komfortu, niskiej emisji i długiego przebiegu.
 
W Szanghaju zostały zaprezentowane również nowe klocki Brembo XTRA, po raz pierwszy od czasu ich światowej premiery we wrześniu na targach Automechanika we Frankfurcie. Klocki hamulcowe XTRA produkowane są ze specjalnej mieszanki BRM X L01, opracowanej przez Brembo, aby najbardziej zagorzali kierowcy mogli cieszyć się najlepszymi osiągami podczas codziennej jazdy na drogach, bez uszczerbku dla komfortu i trwałości.
 
 
Polityka prywatności">