12 października 2021

Nowy projekt klocków hamulcowych Brembo Xtra

Gama produktów Brembo Xtra zyskuje wyjątkową jakość i nowoczesny wygląd

Wiodący producent układów hamulcowych, firma Brembo, zmienia projekt klocków hamulcowych Brembo Xtra przeznaczonych na rynek aftermarket. Seria produktów została stworzona do tarcz nawiercanych i nacinanych dla entuzjastów sportowej jazdy, aby zagwarantować komfort i trwałości podczas codziennego użytkowania na szosie.
 
Nowy projekt klocków hamulcowych Brembo Xtra
 
Dostępne na rynku od czerwca 2021 r., klocki hamulcowe Brembo Xtra wyróżniają się szarą podkładką z czerwonym logo „Brembo Xtra”. Nowy wzór zastępuje znaczek wygrawerowany laserowo na materiale ciernym.
 
Zgodnie z wysokimi standardami zrównoważonego rozwoju, nowe klocki hamulcowe są sprzedawane w specjalnym pokrowcu, który w pełni nadaje się do recyklingu i zapewnia dodatkową ochronę. Oryginalne wzornictwo, wraz z ekologicznym opakowaniem, odróżniają serię Brembo Xtra od innych produktów firmy i podkreślają jej jakość ultra-premium.
 
Nowy projekt klocków hamulcowych Brembo Xtra
 
Wprowadzona po raz pierwszy w 2018 r., seria klocków hamulcowych Brembo Xtra została zaprojektowana do tarcz Max i Xtra. Obejmuje ona ponad 100 referencji, w tym dla najnowszych samochodów małych, średniej wielkości i sportowych. W klockach zastosowano materiał o nazwie BRM X L01, stworzony przez inżynierów Brembo. Składa się on z ponad 30 warstw, produkowanych i testowanych w laboratoriach firmy.
Firma Brembo opracowała innowacyjny materiał dzięki doświadczeniu w dziedzinie oryginalnego wyposażenia oraz produktów o wysokiej wydajności do najbardziej ekstremalnych warunków. Klocki Brembo Xtra gwarantują doskonałe wyczucie pedału, komfortową i wydajną jazdę, a także zwiększoną stabilność tarcia, mniejsze zużycie i czystsze felgi.
 
Nowy klocki hamulcowe Brembo Xtra spełniają normy ECE R90 i są kompatybilnymi z zamiennikami do użytku drogowego. W fazie przejściowej na rynku będą dostępne przez kilka miesięcy zarówno nowe klocki z szarą podkładką, jak i starsze z czarną.
Polityka prywatności">