30 sierpnia 2021

Oferta Premium marki Brembo na targach MIMS w Moskwie

Wraca wielki rosyjski salon poświęcony produktom z branży Aftermarket i sprzętowi warsztatowemu.

Również marka Brembo postanowiła przygotować swoje stoisko o powierzchni ponad 75 metrów kwadratowych w Moscow Expocentre, w którym w dniach 23 – 26 sierpnia odbyła się tegoroczna edycja salonu „MIMS – Automechanika Moscow”, największych rosyjskich targów poświęconych branży Aftermarket i sprzętowi warsztatowemu, które w 2020 roku odbyły się w formie cyfrowej.

Rosję zamieszkuje 150 milionów ludzi i, tuż za Niemcami, jest to drugi europejski rynek pod względem liczby samochodów, po którym porusza się ponad 50 milionów pojazdów, w tym samochody osobowe, ciężarówki i lekkie pojazdy użytkowe, więc kraj ten jest znaczącym rynkiem dla sektora Aftermarket. W samym tylko obszarze metropolitalnym Moskwy mieści się ponad 20% całego krajowego rynku Aftermarket, a stolica ta stanowi wielką bramę dostępową nie tylko na olbrzymi rynek lokalny, lecz także rynki Kazachstanu, Ukrainy, Białorusi i krajów bałtyckich.
 
W takim kontekście rola stoiska marki Brembo była więc nie bez znaczenia. Podkreśliła bowiem prestiżowy wizerunek Grupy w sektorze Aftermarket dzięki wniesieniu na rynek części zamiennych bogatej wiedzy na temat produktów z pierwszego wyposażenia realizowanych dla największych globalnych graczy w branży motoryzacyjnej; przekazała kluczowe wiadomości podkreślające fakt, iż Brembo to marka na najwyższym poziomie, lider w dziedzinie układów hamulcowych i wielka marka o szerokiej ofercie wielu różnych produktów do każdego typu pojazdu.

Wystawiono najważniejsze tarcze dla sektora Aftermarket (od gamy Xtra, poprzez Co-Cast, na PVT Plus skończywszy), wraz z gamą klocków Brembo, środkami smarnymi B-Quiet, płynem hamulcowym Premium, komponentami hydraulicznymi i zestawem do naprawy zacisków. Sporym zainteresowaniem cieszył się też kompletny układ hamulcowy do bolidów F1 oraz układ CCM.
Podczas ostatniej edycji Mims „na żywo”, w 2019 roku, odnotowano około 29 tysięcy odwiedzających, a na wystawę przybyło ponad 1400 wystawców pochodzących z 36 krajów. Zorganizowano ją na powierzchni wynoszącej aż 50 tysięcy metrów kwadratowych i zaprezentowano produkty oraz usługi przeznaczone dla takich sektorów jak Parts & Components, Electronics & Systems, Repair & Maintenance, Accessories & Tuning, Service station & Car wash, IT & Management.
 
Polityka prywatności">