Czy części zamienne Brembo są kompatybilne z oryginalnym wyposażeniem

Wszystkie części zamienne Brembo odpowiadają OE, zgodnie z rozporządzeniem WE nr 461/2010, tzn. są w pełni kompatybilne z częściami oryginalnymi.
 
Części zamienne Brembo do samochodów są równoważne z oryginalnymi i dlatego mogą być montowane zamiast oryginalnego produktu, zgodnie z wymogami Rozporządzenia WE nr 461/2010, które pozwala na ich użycie do napraw pojazdów, także podczas trwania gwarancji, bez jej utraty.
 
Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez ponad 50 lat współpracy z najbardziej prestiżowymi producentami samochodów na świecie, Brembo opracowuje i wytwarza produkty  linii Aftermarket z taką samą starannością i precyzją, jak produkty oryginalnego wyposażenia.
 
Wszystkie zakłady produkcyjne Brembo, w których wytwarzane są zarówno produkty oryginalnego wyposażenia, jak i te przeznaczone na rynek części zamiennych, są homologowane przez producentów samochodów. 
 
Od działu projektowania po odlewnię, od obróbki po dystrybucję, od opracowania składu chemicznego po testy, Brembo kontroluje wszystkie etapy procesu produkcyjnego, dbając o każdy najmniejszy szczegół i tym samym będąc w stanie całkowicie zaspokoić najwyższe standardy jakości wymagane przez największych światowych producentów.
 

Czy masz jakieś inne pytania?

Skontaktuj się z działem pomocy technicznej Brembo, nasi technicy odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe!
Wróć do spisu treści
Jak wybrać odpowiedni produkt
Przeczytaj kolejny artykuł
Świadectwa homologacji dla tarcz, gamy Brembo Max i Brembo Xtra
Polityka prywatności">