Czym są numery PR i numery ORGA?

Przed zakupem produktu Brembo, sprawdź, czy jest on kompatybilny z Twoim samochodem: w niektórych przypadkach numery PR i ORGA mogą pomóc w sprawdzeniu kompatybilności.
 
Podczas przeszukiwania katalogu produktów Brembo w celu znalezienia potrzebnego podzespołu, czasami możesz otrzymać listę referencji, spośród których możesz wybrać tą, która jest kompatybilna z Twoim samochodem.
 
 
W jaki sposób sprawdza się kompatybilność?
 
W kolumnie „Informacje o pojeździe” można znaleźć kilka dodatkowych elementów, które pozwalają na zidentyfikowanie właściwych referencji spośród wszystkich dostępnych. Wśród nich znajdują się numery PR i numery ORGA.

Numery PR (z „Primärausstattung” = „podstawowe wyposażenie”) identyfikują niektóre części zamienne do pojazdów VAG (Volkswagen/Audi Group). Można je znaleźć na naklejkach z danymi pojazdu lub w instrukcji obsługi pojazdu.
 
Numery ORGA odnoszą się do niektórych części zamiennych pojazdów grupy PSA, które można również znaleźć na tabliczce znamionowej pojazdu (tylko pierwsze 4 numery).
 
Numeri PR
Numery PR
 
Numeri ORGA
Numery ORGA
 
Kolumna „Informacje o pojeździe”
Kolumna „Informacje o pojeździe”
Prawidłowe działanie układu hamulcowego uzależnione jest od doboru odpowiedniego produktu. Upewnij się, że wybierasz właściwy numer części.
 
 
 

Czy masz jakieś inne pytania?

Skontaktuj się z działem pomocy technicznej Brembo, nasi technicy odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe!
Wróć do spisu treści
Jak wybrać odpowiedni produkt
Przeczytaj kolejny artykuł
Tarcza Max czy tarcza Xtra - jaki jest najlepszy wybór dla mojego samochodu?
Polityka prywatności">