Znalazłem kilka referencji dla mojego samochodu, skąd mam wiedzieć, która z nich jest właściwa?

Przed zakupem produktu Brembo, sprawdź, czy pasuje on do Twojego samochodu: jak i gdzie możesz znaleźć niezbędne do weryfikacji informacje.
 
 
Jeśli wyszukiwanie w katalogu produktów Brembo za pomocą jednego z filtrów (które znajdują się w prawym górnym rogu) wskazuje kilka referencji dla tej samej kategorii produktów (np. tarcze, klocki, tarcze Brembo Max, itp.), zalecamy sprawdzenie zawartości ostatniej kolumny po prawej stronie, „Informacje o pojeździe”.
 
W rzeczywistości, w przypadku niektórych pojazdów, części zamienne mogą się różnić w zależności od pewnych szczególnych właściwości, związanych z samym pojazdem. Dlatego też, po otrzymaniu tabeli z wieloma opcjami produktu, sprawdź w kolumnie „Informacje o pojeździe” występujące tam informacje i porównaj je z instrukcją obsługi swojego samochodu. Informacje są obecnie w języku angielskim, ale powinny być łatwe do zrozumienia.
 
 
 
 
Jeśli kolumna nie zawiera żadnych informacji, prawdopodobne jest, że dla Twojego samochodu dostępne są dwa warianty: tarcza standardowa i lakierowana w technologii UV.

Prawidłowe działanie układu hamulcowego uzależnione jest od doboru odpowiedniego produktu. Upewnij się, że wybierasz właściwy numer części.
 
 
 

Czy masz jakieś inne pytania?

Skontaktuj się z działem pomocy technicznej Brembo, nasi technicy odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe!
Wróć do spisu treści
Jak wybrać odpowiedni produkt
Przeczytaj kolejny artykuł
Czy części zamienne Brembo są kompatybilne z oryginalnym wyposażeniem
Polityka prywatności">