Produkty Brembo online. Jak rozpoznać autoryzowanych sprzedawców

Przed zakupem produktu Brembo, zawsze sprawdzaj, czy jest on dedykowany do Twojego samochodu.
Oprócz tradycyjnych kanałów (dystrybutorzy, sprzedawcy części zamiennych, warsztaty), produkty Brembo są również szeroko dostępne w sklepach internetowych.
Pojawia się zatem naturalna wątpliwość: czy to produkty oryginalne czy podrobione? Skąd mogę mieć pewność, że kupuję oryginalny produkt Brembo?
 
Logo Official Dealer - Brembo
 
Logo „Brembo Official dealer” i zdjęcia produktów.
 
Obecność logo „Brembo Official Dealer” jest gwarancją, że sprzedawca, z którym się kontaktujesz jest autoryzowany przez Brembo. Dalsze potwierdzenie wiarygodności potencjalnego kanału zakupu można uzyskać na podstawie zdjęć produktu Brembo i jego danych technicznych, które zasadniczo powinny pokrywać się z danymi przedstawionymi na stronie internetowej www.bremboparts.com (oficjalny katalog produktów Brembo na rynek części zamiennych).
 
Co jeśli brakuje logo, a zdjęcia się różnią?
 
Należy doprecyzować, że nawet jeśli zdjęcia i dane techniczne nie pokrywają się dokładnie z tymi przedstawionymi na stronie www.bremboparts.com, nie możemy w żadnym wypadku stwierdzić z całą pewnością, że mamy do czynienia z nieoryginalnym produktem Brembo.

Brak oficjalnego logo „Brembo Official Dealer” na stronie internetowej sprzedawcy może jednak wzbudzić podejrzenia, czy taki sprzedawca przynależy do autoryzowanej sieci Brembo. Nie oznacza to jednoznacznie, że sprzedawane produkty Brembo są nieoryginalne lub podrobione. Może to być po prostu sprzedawca, który kupił produkty Brembo od autoryzowanego dystrybutora, ale który nie wykazuje dbałości o zadowolenie i poczucie dokonywania bezpiecznych zakupów przez użytkownika.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy możesz zaufać sprzedawcy, u którego chciałbyś kupić produkty Brembo lub jeśli chciałbyś zgłosić jakiekolwiek podejrzane działania, skontaktuj się z nami tutaj w każdej chwili!
 

Czy masz jakieś inne pytania?

Skontaktuj się z działem pomocy technicznej Brembo, nasi technicy odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe!
Wróć do spisu treści
Obsługa posprzedażowa
Przeczytaj kolejny artykuł
Rozpoznaj oryginalne produkty
Polityka prywatności">