08.9511.11

Disc
Specificații tehnice disc
Osie
Posterioară
Diametru
278 mm
Înălțime totală (A)
41,5 mm
Diametru de centrare (B)
65 mm
Număr orificii (C)
5
Grosime (TH)
12 mm
Grosime min.
10 mm
Cuplu de strângere
110 Nm
Unităţi per cutie
2
Cod EAN
8020584016046
Discuri
Coduri mărci
Brembo 08.9511.11
AP 14853 V
Breco BV 7644
Specificații tehnice
Disc cu șuruburi de fixare
Prin introducerea șurubului de fixare în cutia discului, Brembo furnizează un ajutor în plus mecanicului în situația în care șurubul original ruginește sau se uzează într-o asemenea măsură încât să împiedice reutilizarea sau să o facă periculoasă.
Disc UV
Procesul de vopsire UV garantează o rezistență superioară la coroziune și o protecție completă a discului.
Află mai multe
Autovehicule compatibile

CADILLAC

OPEL

SAAB

Coduri OE
Coduri OE compatibile
OPEL 569115
OPEL 93171848
SAAB 12762290
SAAB 9156785
SAAB 9156787
SAAB 93188377
VAUXHALL 93171848
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!