09.3373.10

Disc
Nu mai este disponibil
Specificații tehnice disc
Osie
Anterioară
Diametru
262 mm
Înălțime totală (A)
72,8 mm
Diametru de centrare (B)
69 mm
Număr orificii (C)
5
Grosime (TH)
24 mm
Grosime min.
22,6 mm
Unităţi per cutie
2
Cod EAN
8020584337318
Discuri
Coduri mărci
Brembo 09.3373.10
AP 20017
Breco BS 7833
Coduri OE
Coduri OE compatibile
FORD 1522209
FORD 1549702
FORD 1549703
FORD 1583926
FORD 5022347
FORD 5022453
FORD 6089878
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!