S 59 513

Bromsback
Tekniska data för bromback
Axel
Bak
Diameter
200 mm
Bredd
46 mm
Bromssystem
TRW
Egenskaper
Med handbromsarm
EAN-kod
8432509642962
Kompatibla fordon

CHEVROLET

DAEWOO

OPEL

OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
CHEVROLET 96405132
CHEVROLET S4520001
CHEVROLET S4520003
DAEWOO 96179120
DAEWOO 96226110
DAEWOO 96430417
DAEWOO NP1441
DAEWOO NP1464
DAEWOO S4520005
DAEWOO S4520006
DAEWOO SF327
OPEL 1605042
OPEL 1605056
OPEL 1605812
OPEL 1605910
OPEL 1605929
OPEL 1605953
OPEL 90273255
OPEL 90399216
OPEL 90509923
OPEL 90541081
OPEL 90542863
OPEL 91158366
OPEL ND1441
OPEL ND1464
VAUXHALL 90421797
VAUXHALL 9196292
VAUXHALL 9198598
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!