E 23 005

Kopplingscylinder
Inte längre tillgänglig
Tekniska data för kopplingscylindern
Diameter
25,4 mm
Gängning
12 x 1
Bromssystem
Bendix
Material
Aluminium
EAN-kod
8432509607237
OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
ALFA ROMEO 105121205000
ALFA ROMEO 105121205001
ALFA ROMEO 105481205000
ALFA ROMEO 105481205001
ALFA ROMEO 105481205002
ALFA ROMEO 60516270
ALFA ROMEO 60516271
ALFA ROMEO 60716270
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!