M 68 009

Huvudbroms cylinder
Tekniska data för huvudbromscylindern
Gängning
12 x 1 (2),10 x 1 (3)
Bromssystem
BOSCH
Material
Aluminium
EAN-kod
8432509611906
Kompatibla fordon

NISSAN

OPEL

RENAULT

OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
NISSAN 4601000QAE
NISSAN 4601000QAR
OPEL 4400036
OPEL 4415520
OPEL 93181416
RENAULT 7701205286
RENAULT 7701208176
VAUXHALL 4400036
VAUXHALL 9108036
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!