T 68 047

Bromsslang
Tekniska data för bromsslang
Axel
Fram, Bak
Längd
345 mm
Gängning 1
F10X1
Gängning 2
M10X1
EAN-kod
8432509621134
Kompatibla fordon

OPEL

RENAULT

OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
OPEL 4405654
OPEL 93192963
RENAULT 7701210002
RENAULT 7704003959
RENAULT 8200245920
RENAULT 8200653904
VAUXHALL 9120710
VAUXHALL 93192963
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!