T A6 004

Bromsslang
Tekniska data för bromsslang
Axel
Bak
Längd
380 mm
Gängning 1
16X1,5
Gängning 2
F10X1
EAN-kod
8432509618424
OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
ALFA ROMEO 0093807934
ALFA ROMEO 8794664
ALFA ROMEO 93807934
IVECO 503473186
IVECO 8796934
IVECO 93807671
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!