Brembo prezentuje na targach Automechanika Frankfurt 2022 najnowszą serię produktów przeznaczonych na rynek Aftermarket

Essential, Prime, Beyond i Xtra: 4 linie produktowe Aftermarket przeznaczone do wszystkich samochodów i spełniające wymagania wszelkich użytkowników
 
Gama produktów Brembo jest efektem wieloletnich, nieustannych badań i innowacji w zakresie technologii układów hamulcowych. Aby sprostać nowym wyzwaniom i potrzebom związanym z mobilnością, Brembo cały czas opracowuje innowacyjne, nowoczesne rozwiązania, idące w parze z ewolucją nowoczesnych pojazdów. Widać to również w ciągłym poszerzaniu oferty części zamiennych przez tę markę.
 
Każda linia to grupa produktów o podobnych parametrach, zarówno z punktu widzenia finalnego zastosowania rozwiązań, jak i pod względem pozycjonowania ich na rynku, i spełnia określone potrzeby klientów oraz wymagania związane z poszczególnymi pojazdami.
 
Brembo Essential
Brembo Essential
Brembo Essential to idealna linia w przypadku pierwszego podejścia do możliwości wymiany części. Zaprojektowano ją w oparciu o techniczny dorobek Brembo, który już sam świadczy o tym, że marka ta we wszystkich swoich produktach stawia na jakość. Gama obejmuje bębny, szczęki, podzespoły hydrauliczne i zaciski regenerowane.
Brembo Prime
Brembo Prime
Brembo Prime to linia premium dostosowana do potrzeb klientów poszukujących najlepszych rozwiązań dla swoich samochodów osobowych, pojazdów użytkowych lub ciężarówek. Inżynierowie Brembo opracowali tę gamę części tak, aby spełniały one wymagania poszczególnych modeli pojazdów, a — dzięki wysokim standardom technicznym i jakościowym — uwydatniały ich parametry. Seria Brembo Prime składa się z tarcz, klocków, zacisków, płynu hamulcowego i akcesoriów hamulcowych.
 
Brembo Beyond
Brembo Beyond
Brembo Beyond realizuje dążenie firmy do pozycji dostawcy najlepszych rozwiązań udoskonalających dynamikę jazdy samochodów ery nowej mobilności, poprzez szczególny nacisk na zrównoważone rozwiązania. Ta seria produktów obejmuje zestaw Beyond EV Kit marki Brembo, czyli gamę tarcz ze specjalną powłoką i innowacyjnych klocków hamulcowych do pojazdów elektrycznych, a także Greenance Kit Concept, czyli rozwiązanie łączące niski wpływ na środowisko z wysoką wydajnością.
Brembo Xtra
Brembo Xtra
Brembo Xtra to idealny wybór dla kierowców pasjonatów, którzy do swojego samochodu poszukują elementów personalizacyjnych oraz typowej dla wszystkich produktów Brembo jakości, niezawodności i wydajności. Dlatego właśnie gama Xtra jest określana jako „najfajniejsza” linia segmentu Aftermarket. Xtra obejmuje nawiercane i nacinane tarcze hamulcowe, klocki oraz nowe aluminiowe zaciski X-Style.
 
 
Każda linia to grupa produktów Brembo o podobnych parametrach, zarówno z punktu widzenia finalnego zastosowania rozwiązań, jak i pozycjonowania na rynku. Celem jest wspieranie klientów Brembo i ułatwianie im dokonywanych przez nich wyborów, w zależności od ich konkretnych potrzeb, a także odpowiednie reagowanie na zróżnicowane wymagania i ciągłe zmiany na rynku Aftermarket.
 
4 linie produktów Aftermarket marki Brembo: Essential, Prime, Beyond i Xtra

Czy masz jakieś inne pytania?

Skontaktuj się z działem pomocy technicznej Brembo, nasi technicy odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe!
Wróć do spisu treści
Dodatkowe informacje
Przeczytaj kolejny artykuł
Hamulce przyszłości: Krótka historia samochodów
Polityka prywatności">