Zúčastněte se školeních a staňte se Brembo Expert

Školení o brzdové soustavě na vysoké úrovni

Brembo Expert
Školení jsou organizována ve spolupráci s oficiálními distributory Brembo
Každé školení lze přizpůsobit na základě požadavků každého odborníka. Brzdová soustava a její komponenty je znázorněna a vysvětlena mimořádně efektivním způsobem interaktivní podpory; témata sahají od návrhu po výrobu a od montáže po údržbu, s mnoha interními informacemi a řešeními specifických technických problémů.
Certifikace
Všichni účastníci dostanou interaktivní DVD Brake System Academy (Akademie brzdové soustavy), které obsahuje témata probraná během kurzu, jakož i speciální informace navíc, dárek a potvrzení o účasti.
Školitel Brembo Expert
Akademie brzdové soustavy
DVD Akademie brzdové soustavy obsahuje videa, 3D animace a grafiku, které představují výrobu, provoz a instalaci všech komponentů. Je to kompletní a univerzální nástroj, který se hodí pro vlastní potřebu, výuku v učebně, volné prohlížení nebo užívání s naváděním a vysvětlováním, včetně písemného a slovního vysvětlení v hlavních světových jazycích, navíc obsahuje animovaný obsah.
Témata pokrývají různé brzdové soustavy a jejich komponenty, činnost, vývoj, návrh, výrobu, zkoušení a namáhání, údržbu, kritické problémy a různé speciality.
Používání loga Brembo Expert je povoleno pouze po předchozím souhlasu oddělení Komunikace společnosti Brembo, které si v každém případě vyhrazuje právo kdykoli požádat o odstranění.
Zásady ochrany osobních údajů">