Žádejte Xtra. Dostanete víc.

Špičkový styl,
Xtra výkon
Pokud jde o výkon, žádejte to nejlepší. 
Řada Xtra na základě kvality a odborných znalostí podle nejvyšších technických standardů výroby originálního vybavení. Elegantní design, špičkový styl a vynikající sportovní výkon s větším pohodlím i odolností.
Kotouče Xtra, destičky a třmeny X-Style
Stvořeni jeden pro druhého
Destičky Brembo Xtra jsou ideálním řešením pro maximalizaci  vysoce výkonných kotoučů Max a Xtra.
Brzdové destičky Brembo Xtra jsou navrženy tak, aby dokonale spolupracovaly s kotouči Brembo Max a Brembo Xtra; každý z nich přitom funguje nezávisle, poskytuje přitom vynikající výkon a zajišťuje přesné ovládání  brzdového systému. Exkluzivní třecí materiál se sníženými vibracemi a menším opotřebením – ideální řešení pro ještě sportovnější jízdu bez kompromisů v oblasti pohodlí nebo odolnosti na silnici.

S 60% pokrytím vozového parku zahrnuje řada více než 300 čísel dílů kotoučů a 200 destiček, které jsou inovativně zkonstruovány tak, aby dohromady poskytovaly rychlé, citlivé a účinné brzdění s bezkonkurenční bezpečností – za všech jízdních podmínek.
 
  • Vynikající koeficient tření pro větší přilnavost a rychlou reakci
  • Bezkonkurenční přesnost brzdového pedálu
  • Ikonický design, stylový sportovní vzhled
  • Optimální stabilita při brzdění
Kotouče Xtra a destičky Xtra
Graf řady Xtra: výkon, vyblednutí, opotřebení
Přísně testováno k zajištění maximální bezpečnosti
Srovnávací testy provedené s řadou Brembo Xtra a s reprezentativní nabídkou konkurenčních kombinací vrtaných/drážkových kotoučů a destiček od několika různých dodavatelů v rámci aftermarketu* potvrzují, že tato řada je exkluzivním technickým řešením a její výroba zaručuje splnění  nejnáročnějších testů na silnici i na lavici a tedy bezkonkurenční bezpečnost.
Třmeny Brembo X-Style
Šplouchněte trochu barvy do kol! 
Třmeny Brembo X-Style určené pro prémiové modely vycházejí přímo ze zkušeností výroby originálního vybavení. Vylepšení celosvětově proslulého ikonického třmenu Brembo, vyrobeného se stejnou kvalitou, spolehlivostí a výkonem, na které se můžete spolehnout.

Ideální řešení pro nadšeného majitele vozu, který si chce přizpůsobit svůj vůz elegantními hliníkovými třmeny Brembo v kombinaci s originálním barevným nádechem a získat tak vůz s individuálním, jedinečným a osobitým stylem.
Třmeny X-Style
Zásady ochrany osobních údajů">