Určený materiál, technické nářadí

Technické nářadí nabízené exkluzivně odborníkům v segmentu Aftermarket

Brembo Expert
Technické nástroje určeny pro odborníky Brembo Expert umožňují bezpečnou opravu vozidel a jejich návrat na vozovku ve zcela bezpečném stavu
Technické nářadí vyhrazeny pro odborníky Brembo Expert vám umožní pracovat se zvýšenou bezpečností, když před uvedením vozidla na vozovku provedete závěrečné kontroly: konkrétně můžete provést kontrolu oscilace brzdného povrchu nového kotouče a výběr správného utahovacího momentu Kromě toho je v nabídce univerzální odblokovací systém pro práci s vozidly vybavenými speciálními ručními brzdami.
Sada pro měření: setinový mikrometr, digitální setinový komparátor a magnetická základna
Měřící souprava
Souprava umožňuje s maximální přesností měřit oscilaci brzdného povrchu nového kotouče: pokud hodnota je vyšší než hodnota určená výrobcem, po ujetí několika tisíců kilometrů se během brzdění mohou objevit vibrace, které mohou ovlivnit nepříznivě  správnou funkci brzdové soustavy.
Brembo Open Brake: nářadí pro odblokování brzdné soustavy
Brembo Open Brake
U vozidel vybavených elektronickou ruční brzdou EPB nebo elektrohydraulickým systémem SBC se brzdová soustava po vypnutí motoru zablokuje, což znemožňuje provádění údržby nebo oprav bez uvolňovacího systému poskytnutého výrobcem. Brembo Open Brake umožňuje pracovat pomocí jediného nářadí DPS-300.
Tabulka utahovacím momentů
Utahovací moment
Správné utažení kol se provádí při použití specifického utahovacího momentu na momentovém klíči, který se obecně uvádí v návodu na údržbu vozidla; jakékoliv jiné než optimální hodnoty jsou zdrojem bezpečnostního rizika. Brembo nabízí souhrnnou tabulku hodnot, které mají být použity.
Používání loga Brembo Expert je povoleno pouze po předchozím souhlasu oddělení Komunikace společnosti Brembo, které si v každém případě vyhrazuje právo kdykoli požádat o odstranění.
Zásady ochrany osobních údajů">