Certifikáty, celková kvalita

Výrobky v OE kvalitě

V souladu s evropskými bezpečnostními předpisy, certifikované podle všech nejpřísnějších mezinárodních norem.

Společnost Brembo kontroluje všechny fáze výrobního procesu: návrh, vývoj, testování, odlévání, zpracování, montáž, distribuci a asistenci. Výroba originálních komponentů probíhá ve výrobních závodech schválených výrobci automobilů; společnost Brembo na stejném místě vyrábí výrobky pro segment Aftermarket, který má stejně vysoké nároky na kvalitu jako na originální komponenty.
Celý sortiment kotoučů a bubnů má certifikaci ECE R 90
Od listopadu 2016 vyžaduje nová verze předpisu UNECE R 90 R90-02 schválení i pro brzdové kotouče a bubny, které byly vyvinuty jako náhradní díly pro nově registrovaná vozidla.
 
Společnost Brembo, která již více než 15 let certifikuje své kotouče s certifikátem ABE, s radostí přijala zavedení tohoto nového evropského nařízení, které poskytuje jednotný standard uznávaný všemi zeměmi.
 
Okamžitě byly certifikovány nejen komponenty na nová vozidla, ale i celá nabídka kotoučů a bubnů Brembo, která sestává z více než 2 200 položek s 97% pokrytím vozidel na vozovkách v Evropě.
Kotouče Brembo Xtra a Brembo Max
Brembo Xtra a Max: stáhnout certifikát

Naše řada sportovních kotoučů, Brembo Max a Brembo Xtra, je konstrukčně a vizuálně odlišná od originálů. Proto je v mnoha zemích k jejich instalaci potřebný certifikát ECE R90. Pokud si chcete stáhnout certifikát, musíte zadat kód výrobku, který chcete koupit, do filtru „Vyhledat podle kódu“ a přejít na stránku s podrobnostmi o daném výrobku.

Pokud pro kotouče Brembo Max ještě není k dispozici certifikát ECE-R90, doporučujeme, abyste se před zakoupením ujistili, že vaše použití je uvedeno v seznamu schválených vozidel na certifikátu ABE KBA, který je také k dispozici na stránce s podrobnostmi ke kódu, který se chystáte koupit.
Spolehlivost a bezpečnost destiček
Řada destiček Brembo se skládá z více než 1 500 výrobků s certifikátem ECE R 90. Certifikace ECE R 90 je součástí směrnice ES 98/12/ES, která platí a byla implementována na celém trhu EU. Různé kódové označení (E1, E2, E4 ...) na brzdových destičkách označují zemi, která certifikovala výrobek. Certifikace je platná ve všech evropských zemích.
Certifikace
BER
Certifikace jako náhradní díly v kvalitě OEM podle směrnice 461/2010/ES.
REACH
REACH reguluje používání chemikálií v procesu výroby kotoučů, zejména lakovaných.
EAC
Certifikát pro export do zemí euroasijské celní unie: Rusko, Bělorusko a Kazachstán.
Zásady ochrany osobních údajů">