Beyond
Greenance Kit

Let’s ride into a
greener future
Sada Brembo Beyond Greenance KIT se skládá ze speciálního slitinového kotouče, který zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení a destičky ze směsi vyvinuté pro použití v kombinaci s kotoučem Greenance.
Sada Brembo Beyond Greenance KIT, která přímo vychází z neustálých inovací na trhu originálního vybavení, kombinuje maximální brzdný výkon se sníženým dopadem na životní prostředí a zároveň zvyšuje životnost kotoučů.
Nižší emise a delší životnost
Díky technologickému know-how společnosti Brembo a neustálému výzkumu a vývoji zaručuje sada Greenance KIT nejvyšší technické a kvalitativní standardy všech svých výrobků.

Zároveň zajišťuje mnohem nižší dopad na životní prostředí s výrazným snížením emisí částic při brzdění, a to v předstihu vhledem k požadavkům nové normy Euro 7: - 83 % PM10 a - 80 % PM2,5.
Sada Greenance KIT prošla homologačními testy ECE-R90 a nejpřísnějšími testy na zkušebním zařízení a na silnici, které provedlo oddělení výzkumu a vývoje Brembo.

Výsledky testů poukázaly na delší životnost brzdových kotoučů Greenance ve srovnání se standardními kotouči na trhu s náhradními díly.
To vede k výraznému zlepšení nákladů na užívání vozidla a k optimalizaci nákladů na údržbu, což je nejvyšší prioritou pro profesionály a řidiče, kteří vyžadují více ujetých kilometrů u svých vozidel, jako jsou lehká užitková vozidla a vozové parky.
CLEPA
CLEPA, Evropská asociace dodavatelů automobilů, předala společnosti Brembo cenu jako „Top Innovator“ v kategorii „Green“ za Brembo Byond Greenance Kit, která významně snižuje emise pevných částic a celkové náklady na vlastnictví. Uznání asociací CLEPA zdůrazňuje závazek společnosti Brembo k udržitelným inovacím v automobilovém průmyslu a jejich vedoucí roli při definování budoucnosti evropského automobilového průmyslu.
Až 3x delší životnost kotouče
Kotouč Standard
 
Kotouč Greenance
 
 
Trvání
Snížení emisí během brzdění o 80%
Kotouč Standard
 
Kotouč Greenance
 
 
Emise
Snížení TCO (total cost of ownership) o 15%
Kotouč Standard
 
Kotouč Greenance
 
 
Vlastnosti
Kotouč Greenance - Brembo
Packaging
Brembo vyvinulo ekologickou krabici z kartonu s certifikací FSC. Tato certifikace zaručuje, že použitý karton pochází z lesů s udržitelným obhospodařováním. Krabice byla navržena s grafikou, která vyžaduje méně inkoustu, v souladu s udržitelností výrobního procesu produktu Greenance KIT.
Cíl
Je k dispozici pro modely lehkých užitkových vozidel na trhu:
  • CITROËN JUMPER
  • FIAT DUCATO / TALENTO
  • FORD TRANSIT
  • IVECO DAILY
  • MERCEDES VITO / SPRINTER
  • NISSAN NV 300 / 400
  • OPEL MOVANO / VIVARO
  • PEUGEOT EXPERT
  • RENAULT MASTER / TRAFFIC
  • VW CRAFTER / TRANSPORTER
Balení kotouče Greenance - Brembo
Zásady ochrany osobních údajů">