Logo Brembo Upgrade

Svět

UPGRADE

Exkluzivní svět jedinečných detailů, vášní, kvality a extrémního výkonu.

V řadě Brembo UPGRADE si každý může najít řešení, které nejlépe vyhovuje jeho motorce: ať už hledá "vzhled na míru", v tom případě jsou k dispozici lakované nebo chromované povrchy, mechanická obrábění záměrně ponechaná na očích nebo leštěné či kartáčované kovové povrchy, nebo zlepšení výkonu na okruhu - kompletní řada výrobků, která uspokojí všechny potřeby a preference UPGRADE.
 
Logo cluster Custom
Custom
Nezaměnitelný nádech Brembo na vašem zakázkovém kole
Kdo se rozhodne pro motocykl na zakázku, nechce nic ponechat náhodě, včetně oblečení a přilby. Stejná pozornost věnovaná detailům charakterizuje i komponenty, které se rozhodne na svém motocyklu vyměnit: nejde o impulzivní nákup, ale o analýzu alternativ dostupných na trhu, přičemž často porovnává své zkušenosti s těmi, kteří sdílejí stejnou kulturu. Význam, který se přisuzuje stylu, pokud možno jedinečnému a vytříbenému, však nesmí zapomenout na to, že stále jde o brzdové komponenty. To znamená, že výkon a spolehlivost nelze podceňovat, a v těchto oblastech jsou produkty řady UPGRADE Custom od firmy Brembo bezkonkurenční.
Logo cluster Road
road
Zkušenosti Brembo na dosah ruky
Kdo používá motorku na silnici každý den, má jiné potřeby než ten, kdo ji používá pouze na okruhu. Dopravní situace a stav asfaltu, klikaté silnici a dokonce i počasí ovlivňují náladu řidiče, který potřebuje brzdový systém ad hoc, aby si mohl naplno užít jízdu na dvou kolech. I když absolutní výkon zůstává důležitý, bývá na druhém místě za spolehlivostí, účinností za všech podmínek prostředí, životností a komfortem ovládání. Všechny tyto podmínky zajišťují produkty Brembo řady UPGRADE Road. 
Logo cluster Road Racing
Racing
Více než 40 let zkušeností ve světě soutěží zabalených do krabice
Ti, kteří se svými supersportovními motocykly vyrážejí na okruh, vědí, že ještě před hledáním vyššího výkonu a točivého momentu je třeba posílit brzdový systém. Důvod je zřejmý: i ty nejvýkonnější sériové systémy mají značné rezervy a zlepšení lze dosáhnout díky produktům řady UPGRADE Racing firmy Brembo. Řada vychází ze zkušeností, které společnost Brembo nasbírala na závodních okruzích po celém světě, a která je synonymem úspěchu, o němž svědčí 33 titulů v kategorii 500-MotoGP a 30 titulů ve World Superbike, které vyhrály motocykly vybavené komponenty Brembo.
Logo cluster Off-Road
Off-road
Dobrodružný duch Brembo pro terénní pneumatiky
Díky nižším dosahovaným rychlostem, menší hmotnosti vozidla a absenci homogenního povrchu nepotřebují ti, kteří jezdí v terénu, stejnou brzdnou sílu jako ti, kteří používají motocykl na asfaltu. To však neznamená, že brzdový systém je při jízdě v terénu méně důležitý než na okruhu a na silnici. Naopak, právě kvůli přítomnosti vnějších prvků, od písku po kameny, od trávy po bláto, existuje riziko narušení integrity brzdového systému, který proto vyžaduje komponenty s absolutní spolehlivostí. Zásadní jsou také lehkost a pocit z jízdy, které jsou společné všem produktům řady Brembo UPGRADE Off-Road.
 
 
 
 
Zásady ochrany osobních údajů">