Logo Brembo Upgrade

Brzdová kapalina

Vhodná za všech podmínek

 

Spolehlivost a vysoká kvalita

Brzdová kapalina Brembo SPORT | EVO 500++ je ideální pro všechny podmínky, vhodná pro všechny typy brzd od každodenní jízdy, až po středně náročné použití na neprofesionálním okruhu.

Jde o vysoce kvalitní a spolehlivou kapalinu, která zlepšuje pocit z pedálů a zajišťuje stálý brzdný výkon bez nutnosti častých intervalů kontroly specifické závodní brzdové kapaliny.
Navrženo pro nadšence
  • Vhodná pro použití v brzdových systémech určených pro kapaliny, které nejsou na minerální bázi.
  • Speciálně navržena pro nadšence, kteří od svého systému očekávají hodně.
  • Překračuje požadavky specifikace U.S. FMVSS č. 116 DOT 3 a DOT 4, SAE J1703, SAE J1704 a ISO 4925 (třídy 3 a 4).
  • Lze ji mísit s jinými brzdovými kapalinami DOT 3, DOT 4 a DOT 5.1 za předpokladu, že splňují výše uvedenou specifikaci.
Z bezpečnostních důvodů se doporučuje vyměnit brzdovou kapalinu alespoň jednou ročně. Nesmí se používat v systémech určených pro minerální kapaliny. Barevná škála: vzhled od transparentní až po jantarovou barvu. V případě nové kapaliny, která byla právě nalita z utěsněné nádoby, se barva může lišit od uvedené škály, ale výkon zůstává nezměněn.Stáhněte si bezpečnostní listy
Balení brzdové kapaliny SPORT | EVO 500++
 
Logo cluster Custom
Kdo se rozhodne pro motocykl na zakázku, nechce nic ponechat náhodě, včetně oblečení a přilby. Stejná pozornost věnovaná detailům charakterizuje i komponenty, které se rozhodne na svém motocyklu vyměnit: nejde o impulzivní nákup, ale o analýzu alternativ dostupných na trhu, přičemž často porovnává své zkušenosti s těmi, kteří sdílejí stejnou kulturu. Význam, který se přisuzuje stylu, pokud možno jedinečnému a vytříbenému, však nesmí zapomenout na to, že stále jde o brzdové komponenty. To znamená, že výkon a spolehlivost nelze podceňovat, a v těchto oblastech jsou produkty řady UPGRADE Custom od firmy Brembo bezkonkurenční.
Logo cluster Road
Kdo používá motorku na silnici každý den, má jiné potřeby než ten, kdo ji používá pouze na okruhu. Dopravní situace a stav asfaltu, klikaté silnice a dokonce i počasí ovlivňují náladu řidiče, který potřebuje brzdový systém ad hoc, aby si mohl naplno užít jízdu na dvou kolech.
I když absolutní výkon zůstává důležitý, bývá na druhém místě za spolehlivostí, účinností za všech podmínek prostředí, životností a komfortem ovládání. Všechny tyto podmínky zajišťují produkty Brembo řady UPGRADE Road.
Logo cluster Road Racing
Ti, kteří se svými supersportovními motocykly vyrážejí na okruh, vědí, že ještě před hledáním vyššího výkonu a točivého momentu je třeba posílit brzdový systém. Důvod je zřejmý: i ty nejvýkonnější sériové systémy mají značné rezervy a zlepšení lze dosáhnout díky produktům řady UPGRADE Racing firmy Brembo.
Řada vychází ze zkušeností, které společnost Brembo nasbírala na závodních okruzích po celém světě, a která je synonymem úspěchu, o němž svědčí 33 titulů v kategorii 500-MotoGP a 30 titulů ve World Superbike, které vyhrály motocykly vybavené komponenty Brembo.
Logo cluster Off-Road
Díky nižším dosahovaným rychlostem, menší hmotnosti vozidla a absenci homogenního povrchu nepotřebují ti, kteří jezdí v terénu, stejnou brzdnou sílu jako ti, kteří používají motocykl na asfaltu. To však neznamená, že brzdový systém je při jízdě v terénu méně důležitý než na okruhu a na silnici.
Naopak, právě kvůli přítomnosti vnějších prvků, od písku po kameny, od trávy po bláto, existuje riziko narušení integrity brzdového systému, který proto vyžaduje komponenty s absolutní spolehlivostí. Zásadní jsou také lehkost a pocit z jízdy, které jsou společné všem produktům řady Brembo UPGRADE Off-Road.
Zásady ochrany osobních údajů">