Logo Brembo Upgrade

Ráfky

Custom

Cluster Custom

Tuhost se kombinuje s hbitostí

Jednou z nejvýznamnějších společností skupiny Brembo je značka Marchesini, která je lídrem ve vývoji, konstrukci a výrobě kol pro motocykly, a to jak pro vrcholné světové soutěže, tak pro silniční použití. Společná synergie s firmou Brembo v oblasti technologických inovací, výzkumu materiálů a zpracování vyústila v ikonické produkty, o nichž pro jejich jedinečné vlastnosti sní tisíce nadšenců.
Každý motorkář ví, jak je důležitá lehkost a jakou hodnotu má tuhost. Marchesini je mistrem v obou disciplínách, ale také v designu, jak je vidět na modelu M10RC Kompe: deset hliníkových paprsků je vyrobeno vícesměrným kováním a je k dispozici v lakované a eloxované verzi. Díky proměnlivé tloušťce paprsků a zúženým žebrům je tuhost vysoká, aniž by se zvýšila celková hmotnost ráfku. Je to vítaná úspora, protože ráfky jako neodpružené hmoty ovlivňují celkovou agilitu vozidla a tím i jeho zrychlení a průjezd zatáčkou.

Deset paprsků a zvolené odstíny dokonale ladí se stylistickými prvky téměř všech modelů custom na trhu. To vše bez jakéhokoli snížení bezpečnosti, která je zaručena přísnými kontrolami a četnými testy prováděnými na každém jednotlivém kole.
Ráfky pro motocykly Marchesini M10RR černé desetipaprskové
Zásady ochrany osobních údajů">