Logo Brembo Upgrade

Ráfky

Racing

Cluster OffRoad

Tuhost se kombinuje s hbitostí

Jednou z nejvýznamnějších společností skupiny Brembo je značka Marchesini, která je lídrem ve vývoji, konstrukci a výrobě kol pro motocykly, a to jak pro vrcholné světové soutěže, tak pro silniční použití. Společná synergie s firmou Brembo v oblasti technologických inovací, výzkumu materiálů a zpracování vyústila v ikonické produkty, o nichž pro jejich jedinečné vlastnosti sní tisíce nadšenců.

Pro obzvláště náročné použití, jako jsou okruhy SuperMotard a Off-Road, navrhla společnost Marchesini kola ad hoc. Paprsková kola SuperMotard s vysokou tuhostí, sníženou hmotností a minimální setrvačností a terénní paprsková kola, která se vyznačují výrazným technickým obsahem zaměřeným na optimalizaci a modernizaci architektury tradičních paprskových kol. S koly určenými pro SuperMotard a Off-Road, která jsou výsledkem neustálého výzkumu a orientace na experimentování, Marchesini opět prokazuje svou schopnost přizpůsobit své zkušenosti a know-how nejrůznějším požadavkům.
M10RR Kompe Motard
Toto monolitické kolo navržené speciálně pro závody SuperMotard nejlépe vyjadřuje schopnost pokroku a evoluce, které jsou vlastní firmě Marchesini.

Ve srovnání s běžnými paprskovými koly má M10RR řadu silných stránek. Značné snížení hmotnosti a setrvačnosti odvalování, obojí kolem 15 %, výrazně zlepšuje ovladatelnost motocyklu v zatáčkách a snížení gyroskopického efektu zkracuje brzdné a akcelerační dráhy. Nejen to, ale použití bezdušových pneumatik vede k dalšímu snížení hmotnosti a eliminaci rizika proražení.

Zvýšení ohybové a torzní tuhosti kola v řádu 100 % umožňuje lepší ovladatelnost motocyklu na klikatých silnicích typických pro tratě SuperMotard.

S těmito předpoklady je přirozené, že Marchesini po léta dominuje šampionátu AMA a sbírá vítězství na X-Games v Los Angeles.
Ráfky pro motocykly Marchesini M7RS Genesi černé sedmipaprskové
Zásady ochrany osobních údajů">