Logo Brembo Upgrade

Ráfky

Racing

Cluster Racing

Inovace a technologie

Jednou z nejvýznamnějších společností skupiny Brembo je značka Marchesini, která je lídrem ve vývoji, konstrukci a výrobě kol pro motocykly, a to jak pro vrcholné světové soutěže, tak pro silniční použití. Společná synergie s firmou Brembo v oblasti technologických inovací, výzkumu materiálů a zpracování vyústila v ikonické produkty, o nichž pro jejich jedinečné vlastnosti sní tisíce nadšenců. ​​
Každý motorkář ví, jak je důležitá lehkost a jakou hodnotu má tuhost. Tato kombinace ve spojení s nezaměnitelným stylem vždy charakterizovala značku Marchesini, což dokazuje i ráfek M7RS Genesi, vyrobený za použití nejmodernějších metod projektování, strukturální analýzy a testování.

Použitý materiál, vícesměrné kování a použití optimalizovaných forem na finální geometrii kola vytvářejí extrémně lehký ráfek: úspora hmotnosti oproti originálnímu osazení se pohybuje od 2,8 kg do 5,8 kg v závislosti na modelu motocyklu.

Je to obrovský rozdíl, vyčíslitelný od 26 do 41 %, který umožňuje výrazné zvýšení zrychlení, zkrácení brzdné dráhy a rychlejší průjezd zatáčkou. To vše bez jakéhokoli snížení bezpečnosti, která je zaručena přísnými kontrolami a četnými testy prováděnými na každém jednotlivém kole.

Za nižší náklady si však můžete pořídit ráfek M7RS Genesi, který se vyznačuje ikonickým sedmipaprskovým designem s použitím hliníku namísto hořčíku. Vícesměrné kování a použití optimalizovaných forem rovněž zajišťuje úsporu hmotnosti v rozmezí 16-33 %.

Pro ty, kteří chtějí tradičnější design a zároveň požadují kovaný hořčík, je k dispozici ráfek M10RS. Použití 3 dalších paprsků se promítá do minimálního přírůstku hmotnosti, která však zůstává hluboko pod původními ráfky, a to o 25 až 40 procent.
Ráfky pro motocykly Marchesini M7RS Genesi černé sedmipaprskové
Zásady ochrany osobních údajů">