Logo Brembo Upgrade

Brzdové kotouče

Strong and light

Cluster Road

Koncentrovaná technologie Brembo

Kotouče Brembo Racing a UPGRADE, navržené a testované tak, aby co nejlépe fungovaly s destičkami, spojují efektivní a konstantní výkon při extrémním použití se značně zmenšenou hmotností. Použité materiály a speciální postupy zajišťují výrazné zvýšení brzdného výkonu, extrémní odolnost vůči dlouhodobému termomechanickému namáhání a naprostou rovnoměrnost výkonu.
Kotouče Brembo s nezaměnitelným závodním vzhledem nabízejí nejvyšší výkon v každé situaci.
Brzdové destičky pro motocykly T-drive
T-drive
Kotouč T-drive, který vznikl na základě zkušeností z MotoGP a Superbike, představuje inovativní spojení mezi brzdovým věncem a zvonem, které se skládá z osmi čepů „T“ vyfrézovaných do kotouče a osmi výstupků na zvonu, což umožňuje vyloučení unášecích západek.

Díky specifickému studiu tolerancí umožňuje tato konstrukce kromě výrazného snížení hmotnosti také radiální a axiální vztlak, který je schopen přenášet větší brzdný moment.

Tento kotouč také nabízí vynikající odolnost vůči tepelně-mechanickému namáhání, což se projevuje zejména v extrémních podmínkách použití, například při závodění.
Kotouče T-drive jsou k dispozici pro nejoblíbenější motocykly Maxisport bez jakýchkoli úprav.
Brzdové destičky pro motocykly supersport
Supersport
Kotouče Supersport byly vyvinuty tak, aby poskytovaly nejvyšší výkon na silnici i na okruhu všem majitelům nejoblíbenějších evropských a japonských motocyklů Maxisportiv. V kombinaci s destičkami Brembo Z04 vyhrály tyto disky četná mistrovství světa SuperSport.

Kotouče Supersport jsou k dispozici s výškou brzdicího věnce 34 mm a tloušťkou zvětšenou na 5,5 mm, které lze vyměnit za původní kotouče bez jakýchkoli úprav.

Jsou zcela plovoucí a skládají se z tepelně zpracovaného ocelového pásu, který odolává extrémnímu tepelně-mechanickému namáhání, a ze zvonu z hliníkové slitiny.
Zásady ochrany osobních údajů">