Logo Brembo Upgrade

Ráfky

Road

Cluster Road

Jedinečná lehkost

Hlavní výrobci motocyklů a hlavní týmy zapojené do různých soutěží po celém světě vždy požadují to nejlepší. Proto si vybírají Marchesini Racing.  
Hlavní předností společnosti Marchesini je lehkost jejích výrobků, přičemž lehkost znamená vícenásobné kování, což je nová výrobní technika, která zajišťuje velkou tuhost a mechanickou.
Odolnost ve spojení s výrazným snížením hmotnosti. Ta je rozhodujícím faktorem pro zvýšení výkonu. Kola z lehkých slitin, z hořčíku nebo hliníku, snižují gyroskopický efekt a moment setrvačnosti, čímž výrazně zvyšují odezvu a ovladatelnost.

To vše umožňuje lepší akceleraci a brzdný výkon. Stejně tak je každá změna směru rychlejší. Každý detail prozrazuje dokonalý výrobek: na povrchovou úpravu kol Marchesini Racing se používají výhradně tekuté barvy.
V porovnání s klasickým práškovým lakováním zaručuje tento hodnotný postup další snížení hmotnosti a vynikající estetické vlastnosti.
Ráfek Marchesini Racing oro desetipaprskový
Design a styl
Je to otázka stylu. Pro všechny motocyklové nadšence je design kol Marchesini výrazný a jedinečný. Design 10paprskových kol je svým výrazným tvarem Y skutečnou nadčasovou klasikou. Jsou skutečným favoritem u motocyklových nadšenců všech věkových kategorií a původu, jsou skutečným poznávacím znamením, které proslavilo Marchesini po celém světě.

Marchesini využívá své dovednosti a kreativitu k hledání nových řešení. Tak se zrodilo inovativní 7paprskové kolo s vynikajícími vlastnostmi: navrženo pro závodění, kombinuje technologii a vysoký výkon s moderním a agresivním vzhledem.
Hořčíkové ráfky
Design ráfků Marchesini Racing je skutečnou firemní značkou. Desetipaprsková kovaná hořčíková kola s charakteristickým designem ve tvaru písmene "Y" a inovativní vysoce výkonná sedmipaprsková kola vybavují většinu týmů v šampionátech MotoGP, Superbike a Endurance. Spolehlivost, lehkost a bezpečnost jsou zaručeny celkovou kontrolou procesu výroby hořčíkové slitiny. Kola z vícenásobně kovaného hořčíku Marchesini Racing nabízejí nejlepší výkon, protože jsou nejlehčí, nejtužší a nejúčinnější na závodním trhu. Stoprocentní mechanické opracování povrchu, stejně jako téměř nulové odchylky a nevyváženosti jsou výsledkem mimořádně přísných laboratorních testů prováděných přímo ve firmě. Ráfky se dodávají připravené k montáži, včetně přírub pro uchycení kotouče, nosiče řetězového kola, vnějších pouzder a vnitřní distanční podložky, vše vyrobené z hliníkového polotovaru.
Ráfek Marchesini Racing hliníkový sedmipaprskový
Hliníkové ráfky
Jsou to kola z hliníkové slitiny vyrobená vícenásobným kováním, jak desetipaprsková, tak sedmipaprsková. I přes výrazné snížení hmotnosti oproti původní sadě kol mají tato kola tak vysokou boční a torzní pevnost, že jsou vhodným řešením pro speciální a dráhové motocykly. Hliníková kola jsou zaměnitelná s původními koly, s výjimkou řetězového kola, které je třeba vyměnit za model, který respektuje standard Marchesini.
Zásady ochrany osobních údajů">