Logo Brembo Upgrade

Brzdová kvapalina

Vhodná v akýchkoľvek podmienkach

 

Spoľahlivosť a vysoká kvalita

Brzdová kvapalina Brembo SPORT | EVO 500++ je ideálna do všetkých podmienok, vhodná pre všetkých, od každodennej jazdy až po neprofesionálne stredne náročné použitie na okruhu.
 
Ide o spoľahlivú vysokokvalitnú brzdovú kvapalinu, ktorá zlepšuje citlivosť pedálov a konzistentný brzdný výkon bez častých intervalov kontroly ako pri plnohodnotnej pretekárskej brzdovej kvapaline.
Vytvorená pre skutočných nadšencov
  • Vhodná na použitie v brzdových systémoch určených pre neminerálne kvapaliny.
  • Účelovo navrhnutá tak, aby spĺňala očakávania nadšencov, ktorí od svojho systému vyžadujú veľa.
  • Spĺňa požiadavky špecifikácie U.S. FMVSS č. 116 DOT 3 a DOT 4, SAE J1703, SAE J1704 a ISO 4925 (triedy 3 a 4).
  • Kompatibilná s inými brzdovými kvapalinami DOT 3, DOT 4 a DOT 5.1, pokiaľ spĺňajú vyššie uvedené špecifikácie.
Z bezpečnostných dôvodov sa odporúča vymeniť brzdovú kvapalinu aspoň raz ročne. Nie je vhodná pre vozidlá so systémami s minerálnym olejom. Farebný rozsah: vzhľad od priehľadného po jantárový. V prípade novej brzdovej kvapaliny sa po vyliatí z uzavretej fľaše môže farba líšiť od rozsahu, ale výkon zostáva rovnaký.


Stiahnite si karty bezpečnostných údajov
Balenie brzdovej kvapaliny SPORT | EVO 500++
 
Logo klastra Custom
Ľudia, ktorí si vyberajú motocykel na mieru, neradi nechávajú niečo na náhodu, a to sa týka aj oblečenia a prilby. Rovnaká pozornosť venovaná detailom charakterizuje aj náhradné diely, ktoré si vyberajú pre svoj motocykel. Ich výber zďaleka nie je impulzívnym nákupom, ale výsledkom analýzy dostupných alternatív na trhu, pričom často žiadajú o radu ľudí, ktorí zdieľajú ich kultúru výrobkov na mieru. Dôležitosť, ktorú prikladajú štýlu – pokiaľ možno jedinečnému a rafinovanému – však nesmie odvádzať pozornosť od skutočnosti, že ide o brzdové komponenty. To znamená, že nemožno podceňovať výkon a spoľahlivosť. Produkty Custom radu UPGRADE spoločnosti Brembo sú v tomto smere bezkonkurenčné.
Logo klastra pre Road
Ľudia, ktorí jazdia na svojich motocykloch na cestách každý deň, majú iné potreby ako tí, ktorí ich používajú len na okruhu. Doprava a stav povrchu vozovky, ale aj kľukaté cesty a dokonca aj počasie ovplyvňujú náladu jazdcov, ktorí potrebujú špecifický brzdový systém, aby si čas na dvoch kolesách skutočne užili. Hoci je to vždy dôležité, priamy výkon ustupuje do úzadia pred spoľahlivosťou, účinnosťou vo všetkých prostrediach, odolnosťou a pohodlím pri jazde. Produkty radu Road UPGRADE spoločnosti Brembo zabezpečujú všetky tieto vlastnosti.
Logo klastra pre cestné preteky
Každý, kto sa zúčastňuje pretekov Superbike, vie, že pred tým, ako sa snaží zvýšiť výkon a krútiaci moment musí brzdový systém zabezpečiť maximálnu účinnosť brzdenia. Dôvod je zrejmý: aj tie najvýkonnejšie systémy majú vďaka produktom z pretekárskeho radu Brembo UPGRADE značné rezervy na zlepšenie.Tento sortiment je založený na skúsenostiach, ktoré spoločnosť Brembo získala na tratiach po celom svete a ktoré sú teraz synonymom úspechu, o čom svedčí 33 titulov majstra sveta v triede 500-MotoGP a 30 titulov majstra sveta Superbike, ktoré získali motocykle vybavené dielmi Brembo.
Logo klastra pre Off-Road
Nižšie rýchlosti, nižšia hmotnosť vozidla a nerovný povrch znamenajú, že ten, kto jazdí na poľnej ceste, nepotrebuje rovnakú brzdnú silu ako ten, kto jazdí na motocykli na asfalte. To však neznamená, že brzdový systém je pri jazde v teréne menej dôležitý ako na okruhu alebo na ceste.
Naopak, vonkajšie prvky, ako je piesok, tráva a blato, môžu narúšať brzdový systém, ktorý následne potrebuje komponenty, ktoré sú absolútne spoľahlivé. Nízka hmotnosť a pocit z jazdy sú nevyhnutné a sú to vlastnosti, ktoré majú všetky výrobky z radu Brembo UPGRADE Off-Road spoločné.
Zásady ochrany osobných údajov">