Zúčastnite sa na školeniach a staňte sa Brembo Expert

Školenie o brzdovej sústave na vysokej úrovni

Brembo Expert
Školenia sú organizované v spolupráci s oficiálnymi distribútormi Brembo
Každé školenie možno prispôsobiť na základe požiadaviek od profesionálov. Brzdová sústava a jej komponenty sú predstavené a vysvetlené mimoriadne efektívnym spôsobom s pomocou interaktívnej podpory; témy siahajú od návrhu po výrobu a od montáže po údržbu, s mnohými internými informáciami a riešeniami špecifických technických problémov.
Certifikácia
Všetci účastníci dostanú interaktívne DVD Brake System Academy (Akadémia brzdovej sústavy), ktoré obsahuje témy preberané počas kurzu, ako aj špeciálne informácie navyše, darček a potvrdenie o účasti.
Akadémia brzdovej sústavy
DVD Akadémia brzdovej sústavy obsahuje videá, 3D animácie a grafiku, ktoré predstavujú výrobu, prevádzku a inštaláciu všetkých komponentov. Je to kompletný a univerzálny nástroj, ktorý sa hodí na vlastnú potrebu, výuku v učebni, voľné prezeranie, alebo používanie s navádzaním a vysvetľovaním, vrátane písomného a slovného vysvetlenia v hlavných svetových jazykoch, navyše obsahuje animovaný obsah.
Témy pokrývajú rôzne brzdové sústavy a ich komponenty, činnosť, vývoj, návrh, výrobu, skúšanie a namáhanie, údržbu, kritické problémy a rôzne špeciality.
Používanie loga Brembo Expert je povolené iba po predchádzajúcom súhlase oddelenia komunikácie spoločnosti Brembo, ktoré si v každom prípade vyhradzuje právo kedykoľvek požiadať o odstránenie.
Zásady ochrany osobných údajov">