DEMAND XTRA.
GET MORE.

Extra štýl, Xtra výkon
Pokiaľ ide o výkon, vyžadujte len to najlepšie. 
Séria Xtra sa vyznačuje kvalitou vyplývajúcou z poznatkov získaných použitím najvyšších technických štandardov pri výrobe originálneho vybavenia. Elegantný dizajn, extra štýl a vynikajúci športový výkon spolu so zvýšeným komfortom a dlhou životnosťou.
Disky Xtra, doštičky a strmene X-Style
Stvorené pre vzájomnú podporu
Doštičky Brembo Xtra sú ideálnym riešením pre maximalizáciu vysokovýkonných funkcií kotúčov Max a Xtra.
Brzdové doštičky Brembo Xtra sú navrhnuté tak, aby harmonicky fungovali s kotúčmi Brembo Max a Brembo Xtra, pričom každý z nich funguje vzájomne nezávisle, aby poskytovali vynikajúci výkon a zaisťovali presné ovládanie brzdového systému. Exkluzívny trecí materiál so zníženými vibráciami a menším opotrebovaním – je to dokonalé riešenie pre náročnú športovú jazdu bez kompromisov v oblasti pohodlia alebo životnosti na ceste.

Prostredníctvom 60 % pokrytia vozového parku obsahuje táto séria viac než 300 čísel dielov pre kotúče a 200 pre doštičky, ktoré sú inovatívne vyvinuté tak, aby spoločne poskytovali rýchle, pohotové a efektívne brzdenie s bezkonkurenčnou bezpečnosťou – vo všetkých podmienkach pri jazde.
  • Vynikajúci koeficient trenia na zaistenie vyššej priľnavosti a pohotovej odozvy
  • Bezkonkurenčná presnosť brzdového pedálu
  • Ikonický dizajn, štýlový športový vzhľad
  • Optimálna stabilita pri brzdení
Disky Xtra a doštičky Xtra
Tabuľka série Xtra: výkon, slabnutie, opotrebovanie
Prísne testované s cieľom dosiahnuť maximálnu bezpečnosť
Porovnávacie testy vykonané na sérii Brembo Xtra a reprezentatívnej ponuke kombinácií vŕtaných/drážkovaných kotúčov a doštičiek od niekoľkých rôznych dodávateľov v rámci trhu s náhradnými dielmi Aftermarket* potvrdili, že táto séria predstavuje exkluzívne technické riešenie, a že je vyrobená tak, aby vyhovela podmienkam aj najnáročnejších testov na cestách a v skúšobni a zaistila tak bezkonkurenčnú bezpečnosť.
Strmene Brembo X-Style
Kvapka farby pre vaše kolesá! 
Strmene Brembo X-Style, určené pre prémiové modely, sú odvodené priamo z výroby originálneho vybavenia. Rozšírenie celosvetovo presláveného ikonického strmeňa Brembo, vyrobeného s rovnakou originálnou kvalitou, spoľahlivosťou a výkonom, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Ideálne riešenie pre oddaného majiteľa vozidla, ktorý na svojom aute chce mať eleganciu hliníkových strmeňov Brembo v kombinácii s originalitou danou farbou tak, aby vyhovovalo individuálnym, jedinečným a výrazným štýlom.
Strmene X-Style
Zásady ochrany osobných údajov">