Brembo Beyond EV Kit

Riešenie pre elektrické vozidlá

Odolnosť voči korózii, väčšia tichosť a dlhšia životnosť odlišujú nový rad kotúčov a doštičiek pre trh s náhradnými dielmi určený pre plne elektrické vozidlá.

Brembo predstavuje nové riešenie pre profesionálov v oblasti brzdenia, určené pre elektrické vozidlá: exkluzívnu súpravu Beyond EV Kit, nový rad kotúčov so špeciálnym 
ochranným povlakom a inovatívnymi brzdovými doštičkami
, ktoré obohacujú ponuku Brembo určenú vodičom, ktorí kladú dôraz na starostlivosť o svoje vozidlo. Najnovšie riešenia Brembo, ktoré vychádzajú priamo zo znalostí a skúseností OE, boli špeciálne navrhnuté tak, aby kombinovali znížený dopad na životné prostredie s maximálnym výkonom a bezpečnosťou, a to vďaka inovatívnym materiálom a moderným technológiám využitým počas procesu vývoja.
Venované elektrickým vozidlám
Elektrické vozidlá sa vyznačujú schopnosťou regeneračného spomaľovania, počas ktorého sa elektromotor využíva aj ako brzda. Veľká časť brzdenia za jazdy je teda zabezpečovaná samotným elektromotorom, čo má za následok menšie využívanie tradičného hydraulického brzdového systému

To môže časom viesť k nebezpečnej korózii trecích súčastí brzdového systému, čo ohrozuje nielen životnosť, ale aj výkon a celkovú bezpečnosť. 

Z tohto dôvodu a kvôli špecifickým vlastnostiam týchto vozidiel (BEV) musia brzdy 
elektrických vozidiel spĺňať celý rad zásadných požiadaviek: odolnosť voči korózii, tichú prevádzku, ľahkú konštrukciu a zníženie zvyškového krútiaceho momentu.  
 
Venované elektrickým vozidlám
Nevšedný dizajn, 
dlhodobý výkon
Brembo je prvým výrobcom brzdových systémov, ktorý okrem výroby špeciálnych doštičiek určených pre elektrické vozidlá ponúka kompletné riešenie, zahŕňajúce aj kotúč s novou antikoróznou úpravou brzdnej plochy s dlhou životnosťou, aj keď je vystavený bežnému opotrebovaniu doštičiek Brembo EV kit. Nové komponenty sú tichšie a odolnejšie voči oxidácii a ponúkajú dlhšiu životnosť so zjavnými výhodami z hľadiska udržateľnosti. Ochranné povrchové úpravy kotúča a galvanizované doštičky pomáhajú predchádzať korózii celej súpravy a dodávajú lesk pre atraktívnejšiu estetiku brzdového systému, zatiaľ čo trecí materiál bez obsahu medi znižuje produkciu prachu a zlepšuje komfort pri brzdení. 

Konečným výsledkom je brzdový systém, ktorý zaručuje efektívny výkon a ochranu proti korózii viac ako 100 000 km, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach použitia.
Nová súprava Brembo Beyond EV
Nové riešenie Brembo pre elektrické vozidlá pre najobľúbenejšie elektrické vozidlá  (BEV e PHEV) na svetovom trhu,  medzi ktorými: Nissan Leaf, Tesla Mmodel 3 / S / X / Y, Nissan E-NV200, VW E-Golf, Audi Q2 E-tron, Hyundai Ioniq, BMW i3, Kia Soul Ev, Renault Zoe / Kangoo Z.E, NIO ES6 / ES8, Xpeng P7, Ford Mustang Mach-E e Polestar 1 / 2
Nová súprava Brembo Beyond EV
Zásady ochrany osobných údajov">