Certifikáty, celková kvalita

Výrobky v OE kvalite

V súlade s európskymi bezpečnostnými predpismi, certifikované podľa všetkých najprísnejších medzinárodných noriem.

Spoločnosť Brembo kontroluje všetky fázy výrobného procesu: návrh, vývoj, testovanie, odlievanie, spracovanie, montáž, distribúciu a asistenciu. Výroba originálnych komponentov prebieha vo výrobných závodoch schválených výrobcami automobilov; spoločnosť Brembo na rovnakom mieste vyrába výrobky pre segment Aftermarket, ktorý má rovnako vysoké nároky na kvalitu ako originálne komponenty.
Celý sortiment kotúčov a bubnov má certifikáciu ECE R 90
Od novembra 2016 vyžaduje nová verzia predpisu UNECE R 90 R90-02 certifikát aj pre brzdové kotúče a bubny, ktoré boli vyvinuté ako náhradné diely pre novo registrované vozidlá.
 
Spoločnosť Brembo, ktorá už viac ako 15 rokov certifikuje svoje kotúče s certifikátom ABE, s radosťou prijala zavedenie tohto nového európskeho nariadenia, ktoré poskytuje jednotný štandard uznávaný všetkými krajinami.
 
Okamžite boli certifikované nielen komponenty na nové vozidlá, ale aj celá ponuka kotúčov a bubnov Brembo, ktorá pozostáva z viac ako 2 200 položiek s 97 % pokrytím vozidiel na cestách v Európe.
Brembo Xtra and Max: stiahnuť certifikát
Brembo Xtra and Max: stiahnuť certifikát

Náš rad športových kotúčov, Brembo Max a Brembo Xtra, je konštrukčne a vizuálne odlišný od originálov. Preto je v mnohých krajinách na ich inštaláciu potrebný certifikát ECE R90. Ak si chcete stiahnuť certifikát, musíte zadať kód výrobku, ktorý chcete kúpiť, do filtra „Vyhľadať podľa kódu“ a prejsť na stránku s podrobnosťami o danom výrobku.

Ak pre kotúče Brembo Max ešte nie je k dispozícii certifikát ECE-R90, odporúčame vám, aby ste sa pred zakúpením uistili, že vaše použitie je uvedené v zozname schválených vozidiel na certifikáte ABE KBA, ktorý je tiež k dispozícii na stránke s podrobnosťami ku kódu, ktorý sa chystáte kúpiť.
Spoľahlivosť a bezpečnosť doštičiek
Rad doštičiek Brembo tvorí viac než 1 500 výrobkov s certifikátom ECE R 90. Certifikácia ECE R 90 je súčasťou smernice 98/12/ES, ktorá platí a bola implementovaná na celom trhu EÚ. Rôzne kódové označenia (E1, E2, E4…) na brzdových doštičkách označujú krajinu, ktorá certifikovala výrobok. Certifikácia je platná vo všetkých európskych krajinách.
Certifikácie
BER
Certifikácia ako náhradné diely v kvalite OEM podľa smernice 461/2010/ES.
REACH
REACH reguluje používanie chemikálií v procese výroby kotúčov, najmä lakovaných.
EAC
Certifikát pre export do krajín euroázijskej colnej únie: Rusko, Bielorusko a Kazachstan.
Zásady ochrany osobných údajov">