Beyond
Greenance Kit

Let’s ride into a
greener future
Sada Brembo Beyond Greenance KIT sa skladá zo špeciálneho zliatinového kotúča, ktorý zaručuje vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a doštičky zo zmesi vyvinutej na použitie v kombinácii s kotúčom Greenance.
Súprava Brembo Beyond Greenance KIT, ktorá priamo vychádza z neustálych inovácií na trhu originálneho vybavenia, kombinuje maximálny brzdný výkon so zníženým dopadom na životné prostredie a zároveň zvyšuje životnosť kotúčov.
Nižšie emisie a dlhšia životnosť
Vďaka technologickému know-how spoločnosti Brembo a neustálemu výskumu a vývoju zaručuje sada Greenance KIT najvyššie technické a kvalitatívne štandardy všetkých svojich výrobkov.

Zároveň zaisťuje oveľa nižší dopad na životné prostredie s výrazným znížením emisií častíc pri brzdení, a to v predstihu vzhľadom na požiadavky novej normy Euro 7: - 83 % PM10 a - 80 % PM2,5.
Sada Greenance KIT prešla homologačnými testami ECE-R90 a najprísnejšími testami na skúšobnom zariadení a na ceste, ktoré vykonalo oddelenie výskumu a vývoja Brembo.

Výsledky testov poukázali na dlhšiu životnosť brzdových kotúčov Greenance v porovnaní so štandardnými kotúčmi na trhu s náhradnými dielmi.
To vedie k výraznému zlepšeniu nákladov na používanie vozidla a k optimalizácii nákladov na údržbu, čo je najvyššou prioritou pre profesionálov a vodičov, ktorí vyžadujú viac najazdených kilometrov pri svojich vozidlách, ako sú ľahké úžitkové vozidlá a vozové parky.
CLEPA
CLEPA, Európska asociácia dodávateľov automobilov, odovzdala spoločnosti Brembo cenu ako „Top Innovator“ v kategórii „Green“ za Brembo Byond Greenance Kit, ktorá významne znižuje emisie pevných častíc a celkové náklady na vlastníctvo. Uznanie asociácií CLEPA zdôrazňuje záväzok spoločnosti Brembo k udržateľným inováciám v automobilovom priemysle a ich vedúcu úlohu pri definovaní budúcnosti európskeho automobilového priemyslu.
Až 3x dlhšia životnosť kotúča
Kotúč Standard
 
Kotúč Greenance
 
 
Trvanie
Zníženie emisií počas brzdenia o 80%
Kotúč Standard
 
Kotúč Greenance
 
 
Emisie
Zníženie TCO (total cost of ownership) o 15%
Kotúč Standard
 
Kotúč Greenance
 
 
Vlastnosti
Kotúč Greenance – Brembo
Packaging
Brembo vyvinulo ekologickú krabicu z kartónu s certifikáciou FSC. Táto certifikácia zaručuje, že použitý kartón pochádza z lesov s udržateľným obhospodarovaním. Škatuľa bola navrhnutá s grafikou, ktorá vyžaduje menej atramentu, v súlade s udržateľnosťou výrobného procesu produktu Greenance KIT.
Ciel
Je k dispozícii pre modely ľahkých úžitkových vozidiel na trhu:
  • CITROËN JUMPER
  • FIAT DUCATO / TALENTO
  • FORD TRANSIT
  • IVECO DAILY
  • MERCEDES VITO / SPRINTER
  • NISSAN NV 300 / 400
  • OPEL MOVANO / VIVARO
  • PEUGEOT EXPERT
  • RENAULT MASTER / TRAFFIC
  • VW CRAFTER / TRANSPORTER
Balenie kotúča Greenance - Brembo
Zásady ochrany osobných údajov">