Logo Brembo Upgrade

Kolesá

Custom

Cluster Custom

Kde sa tuhosť snúbi s pružnosťou

Jedným z najdôležitejších zastúpení v skupine Brembo je značka Marchesini, ktorá je lídrom vo výskume, dizajne a vývoji kolies pre motocykle pre vrcholné svetové šampionáty aj pre cestné použitie. Výsledkom spolupráce so spoločnosťou Brembo v oblasti technologických inovácií, výskumu materiálov a výrobných procesov sú ikonické výrobky, ktoré vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vyhľadávajú tisíce nadšencov.

Každý motocyklista pozná dôležitosť ľahkosti a hodnotu tuhosti. Marchesini je majstrom v oboch disciplínach, ale aj v dizajne, čo dokazuje model M10RC Kompe. Desať hliníkových kolies je vyrobených technológiou viacsmerového kovania a sú k dispozícii v lakovanej a eloxovanej verzii. Špice s rôznou hrúbkou a kužeľovité rebrá zabezpečujú vysokú tuhosť bez zvýšenia celkovej hmotnosti kolesa. Úspora hmotnosti sa cení, pretože keďže ide o neodpruženú hmotnosť, kolesá majú vplyv na celkovú obratnosť vozidla, a teda aj na zrýchlenie a vjazd do zákrut.
 
Desať lúčov a vybrané farby sa dokonale hodia k štýlu takmer všetkých motocyklov na trhu prispôsobených na mieru. To všetko bez toho, aby ste museli obetovať čokoľvek z hľadiska bezpečnosti, ktorú zaručujú prísne kontroly a početné testy vykonané na každom kolese.
Marchesini M10RC Kompe čierne 10-lúčové ráfiky na motocykel
Zásady ochrany osobných údajov">