Logo Brembo Upgrade

Kolesá

Racing

Cluster Racing

Inovácie a technológie

Jedným z najdôležitejších zastúpení v skupine Brembo je značka Marchesini, ktorá je lídrom vo výskume, dizajne a vývoji kolies pre motocykle pre vrcholné svetové šampionáty aj pre cestné použitie. Výsledkom spolupráce so spoločnosťou Brembo v oblasti technologických inovácií, výskumu materiálov a výrobných procesov sú ikonické výrobky, ktoré vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vyhľadávajú tisíce nadšencov. ​​
 
​Každý motocyklista pozná dôležitosť ľahkosti a hodnotu tuhosti. Táto kombinácia v spojení s nezameniteľným štýlom vždy odlišovala značku Marchesini, čoho dôkazom je model M7RS Genesi, vyrobený s využitím najmodernejších metód dizajnu, štrukturálnych analýz a testovania.
 
Výsledkom použitého materiálu, technológie viacsmerového kovania a použitia optimalizovaných zápustiek na konečnú geometriu kolesa je mimoriadne ľahké koleso. Zníženie hmotnosti v porovnaní s pôvodným vybavením sa pohybuje od 2,8 kg do 5,8 kg v závislosti od modelu motocykla.
 
Ide o veľký rozdiel vo výške 26-41 %, ktorý výrazne zvyšuje zrýchlenie, skracuje brzdnú dráhu a umožňuje rýchlejšie zatáčanie do zákrut. To všetko bez toho, aby ste museli obetovať čokoľvek z hľadiska bezpečnosti, ktorú zaručujú prísne kontroly a početné testy vykonané na každom kolese.
 
Za nižšiu cenu si môžete kúpiť koleso M7RS Genesi, ktoré má ikonických 7 lúčov a namiesto horčíka používa hliník. Aj v tomto prípade technológia viacsmerového kovania a použitie optimalizovaných zápustiek zaručuje zníženie hmotnosti o 16 – 33 %.
 
Koleso M10RS je k dispozícii pre tých, ktorí chcú kovaný horčík, ale aj tradičnejší dizajn. Použitie ďalších 3 lúčov má za následok mierne zvýšenie hmotnosti, ktorá však zostáva o 25-40 % nižšia ako pri kolesách OE.
 
 
Marchesini M7RS Genesi čierne 7-lúčové ráfiky na motocykel
Zásady ochrany osobných údajov">