Logo Brembo Upgrade

UPGRADE

svet

Exkluzívny svet jedinečných detailov, oddanosti, kvality a extrémneho výkonu.

V sortimente Brembo UPGRADE si každý môže nájsť to najlepšie pre svoj motocykel. Nezáleží na tom, či hľadáte dizajn pre svoj „vzhľad prispôsobený na mieru“, pre ktorý nájdete lakované alebo pochrómované povrchy, zámerne vystavené kovové opracované povrchy leštené alebo kartáčované, alebo ak hľadáte najlepšie výkony na trati, kompletný sortiment produktov uspokojí vaše potreby a želanie VYLEPŠOVAŤ.
 
CustomLogo klastra Custom
Custom
Nezameniteľný dotyk Brembo na vašom motocykli prispôsobenom na mieru
Ľudia, ktorí si vyberajú motocykel na mieru, neradi nechávajú niečo na náhodu, a to sa týka aj oblečenia a prilby. Rovnaká pozornosť venovaná detailom charakterizuje aj náhradné diely, ktoré si vyberajú pre svoj motocykel. Výber týchto zákazníkov zďaleka nie je impulzívnym nákupom, ale výsledkom analýzy dostupných alternatív na trhu, pričom často žiadajú o radu ľudí, ktorí zdieľajú ich vlastnú kultúru. Dôležitosť, ktorú prikladajú štýlu, pokiaľ možno jedinečnému a rafinovanému, však nesmie odvádzať pozornosť od toho, že ide o brzdové komponenty. To znamená, že nemožno podceňovať výkon a spoľahlivosť. Produkty Custom radu UPGRADE spoločnosti Brembo sú v tomto smere bezkonkurenčné.
Logo klastra pre Road
road
Skúsenosti spoločnosti Brembo na dosah ruky
Ľudia, ktorí jazdia na svojich motocykloch na cestách každý deň, majú iné potreby ako tí, ktorí ich používajú len na okruhu. Doprava a stav povrchu vozovky, ale aj kľukaté cesty a dokonca aj počasie ovplyvňujú náladu jazdcov, ktorí potrebujú špecifický brzdový systém, aby si čas na dvoch kolesách skutočne užili. Hoci je to vždy dôležité, priamy výkon ustupuje do úzadia pred spoľahlivosťou, účinnosťou vo všetkých prostrediach, odolnosťou a pohodlím pri jazde. Produkty radu Road UPGRADE spoločnosti Brembo zabezpečujú všetky tieto vlastnosti.
Logo klastra pre cestné preteky
Racing
Viac ako 40 rokov pretekárskych skúseností
Každý, kto sa zúčastňuje pretekov Superbike, vie, že pred tým, ako sa snaží zvýšiť výkon a krútiaci moment musí brzdový systém zabezpečiť maximálnu účinnosť brzdenia. Dôvod je zrejmý: aj tie najvýkonnejšie systémy majú vďaka produktom z pretekárskeho radu Brembo UPGRADE značné rezervy na zlepšenie. Tento sortiment je založený na skúsenostiach, ktoré spoločnosť Brembo získala na tratiach po celom svete a ktoré sú teraz synonymom úspechu, o čom svedčí 33 titulov majstra sveta v triede 500-MotoGP a 30 titulov majstra sveta Superbike, ktoré získali motocykle vybavené dielmi Brembo.
Logo klastra pre Off-Road
Off-road
Dobrodružný duch spoločnosti Brembo pre pneumatiky knobby.
Nižšie rýchlosti, nižšia hmotnosť vozidla a nerovný povrch znamenajú, že ten, kto jazdí na poľnej ceste, nepotrebuje rovnakú brzdnú silu ako ten, kto jazdí na motocykli na asfalte. To však neznamená, že brzdový systém je pri jazde v teréne menej dôležitý ako na okruhu alebo na ceste. Naopak, vonkajšie prvky, ako je piesok, tráva a blato, môžu narúšať brzdový systém, ktorý následne potrebuje komponenty, ktoré sú absolútne spoľahlivé. Nízka hmotnosť a pocit z jazdy sú nevyhnutné a sú to vlastnosti, ktoré majú všetky výrobky z radu Brembo UPGRADE Off-Road spoločné.
 
 
 
 
Zásady ochrany osobných údajov">