Logo Brembo Upgrade

Brzdové kotúče

Silné a ľahké

Cluster Road

Koncentrát technológie Brembo

Kotúče Brembo Racing UPGRADE, navrhnuté a testované tak, aby čo najlepšie spolupracovali s doštičkami, kombinujú účinný a konzistentný výkon pri extrémnom použití s výrazne nízkou hmotnosťou. Použité materiály a špeciálne postupy zaručujú výrazné zvýšenie brzdného výkonu, extrémnu odolnosť voči dlhodobému tepelno-mechanickému namáhaniu a absolútnu rovnomernosť výkonu.
Kotúče Brembo s nezameniteľným pretekárskym vzhľadom ponúkajú v každej situácii najlepší výkon.
Brzdové kotúče motocykla T-drive
T-drive
Kotúče T-Drive vychádzajú zo skúseností v kategóriách pretekov MotoGP a Superbike a dajú sa ľahko rozoznať vďaka spojeniu medzi pásom a nábojom, ktoré sa dosiahlo pomocou ôsmich T-kolíkov, ktoré nahrádzajú bežné hnacie západky.

Vďaka špecifickej štúdii tolerancií umožňuje táto konštrukcia okrem výrazného zníženia hmotnosti aj plávanie v radiálnom aj axiálnom smere, ktoré umožňuje prenášať väčší brzdný moment.
 
Tento kotúč tiež ponúka vynikajúcu odolnosť voči tepelno-mechanickému namáhaniu, najmä v extrémnych podmienkach používania, ako napríklad pri pretekoch.Kotúče T-drive sú k dispozícii pre najobľúbenejšie modely maxisport bez potreby úprav.
Brzdové kotúče motocykla Supersport
Supersport
Kotúče Supersport boli vyvinuté s cieľom poskytnúť najvyšší výkon na ceste aj na okruhu pre najpopulárnejšie európske a japonské maxisport motocykle. V kombinácii s doštičkami Brembo Z04 tieto kotúče vyhrali množstvo majstrovstiev sveta v superšporte.

Kotúče Supersport sú k dispozícii s výškou brzdového venca 34 mm a hrúbkou zvýšenou na 5,5 mm, pričom sa dajú vymeniť za pôvodné kotúče bez akýchkoľvek úprav.
 
Sú plne plávajúce a skladajú sa z tepelne spracovaného oceľového pásu, ktorý odoláva extrémnemu tepelne-mechanickému namáhaniu, a z náboja z hliníkovej zliatiny vyrobeného z odliatku.
Zásady ochrany osobných údajov">