Logo Brembo Upgrade

Kolesá

Road

Cluster Road

Jedinečná ľahkosť

Najväčší výrobcovia motocyklov a motoristické tímy na celom svete vždy požadujú to najlepšie. Preto si vyberajú Marchesini Racing.  
Silnou stránkou spoločnosti Marchesini je nízka hmotnosť jej výrobkov, ktorú dosahuje viacnásobným kovaním, najnovšou výrobnou technikou pre pozoruhodnú tuhosť a mechanickú pevnosť v spojení s výrazným znížením hmotnosti.
To posledné je rozhodujúcim faktorom pri zvyšovaní výkonu. Kolesá z ľahkých zliatin, z horčíka alebo hliníka, znižujú gyroskopický efekt a moment zotrvačnosti v prospech reakcie a ovládateľnosti.
 
To umožňuje dosiahnuť lepší výkon pri zrýchľovaní a brzdení. Rovnako sa zrýchľuje každá zmena smeru jazdy. Každý detail odhaľuje dokonalý výrobok, a preto sú kolesá Marchesini Racing lakované výlučne tekutou farbou. V porovnaní s klasickým práškovým lakovaním tento prémiový proces zaručuje ďalšie zníženie hmotnosti a vynikajúci vzhľad.
Marchesini Racing 10-lúčový zlatý ráfik
Dizajn a štýl
Je to otázka štýlu. Pre všetkých nadšencov motoriek je dizajn kolies Marchesini výrazný a jedinečný. Dizajn 10-lúčových kolies je so svojím charakteristickým tvarom písmena Y nadčasovou klasikou. Sú obľúbené u motocyklových nadšencov všetkých vekových kategórií a prostredí, sú osobitým produktom, ktorý preslávil Marchesini na celom svete.
 
Spoločnosť Marchesini využíva všetky svoje schopnosti a kreativitu na to, aby vždy hľadala nové riešenia. Výsledkom je inovatívne vysokovýkonné 7-lúčové koleso určené na preteky, ktoré kombinuje technológiu a vysoký výkon s moderným, agresívnym vzhľadom.
Horčíkové kolesá
Dizajn kolies Marchesini Racing je skutočnou ochrannou známkou. 10-lúčová kovaná horčíková verzia s charakteristickým dizajnom v tvare písmena „Y“ a veľmi výkonná inovatívna 7-lúčová verzia sú výbavou väčšiny tímov v šampionátoch MotoGP, Superbike a Endurance. Spoľahlivosť, ľahkosť a bezpečnosť zaručuje úplná kontrola výrobného procesu z horčíkovej zliatiny. Viacnásobne kované horčíkové kolesá Marchesini Racing ponúkajú najlepší výkon, pretože sú najľahšie, najtuhšie a najúčinnejšie na pretekárskom trhu. Mechanické spracovanie celého povrchu, ako aj takmer nulové previsy a nevyváženosť sú výsledkom mimoriadne prísnych laboratórnych testov vykonávaných vo vlastnej réžii. Kolesá sa dodávajú už pripravené na montáž, s prírubami držiaka kotúča, reťazovým kolesom, vonkajším puzdrom a vnútornou dištančnou vložkou, ktoré sú vyrezané z hliníkového odliatku.
Marchesini Racing 7-lúčový hliníkový ráfik
Hliníkové ráfiky
Ide o kolesá z hliníkovej zliatiny vyrobené z viacerých výkovkov a sú k dispozícii s desiatimi alebo siedmimi lúčmi. Napriek výraznému zníženiu hmotnosti v porovnaní s pôvodnou sadou kolies ich pozoruhodná bočná a torzná pevnosť z nich robí ideálne riešenie na výrobu špeciálnych a traťových motocyklov. Hliníkové kolesá sú zameniteľné s pôvodnými kolesami s výnimkou ozubeného kolesa, ktoré sa musí vymeniť za model spĺňajúci normu Marchesini.
Zásady ochrany osobných údajov">