Brzdové kotúče

Serie Oro

Bezpečnosť, výkon a pohodlie pre každý typ motocykla

Kotúče Brembo Serie Oro sú na vrchole sektora s radom technického a kvalitatívneho obsahu na najvyššej úrovni. Sú dostupné v „pevnej“ alebo „plávajúcej“ verzii a dokonale zameniteľné s originálnymi sériovými kotúčmi.
Obrázok pevného kotúča pre motocykle, Brembo Aftermarket Serie Oro
Serie Oro pevný kotúč
Pevné kotúče Serie Oro sú vyrobené z jedného kusu nehrdzavejúcej ocele podľa projektovej a konštrukčnej línie, ktorá rešpektuje veľmi prísne stanovené tolerancie a s cyklami spracovania, ktoré zaručujú maximálnu charakteristiku rovinnosti a sústredenosti.
 
Skvelé skúsenosti získané spoločnosťou Brembo umožnili definovať tie najsprávnejšie geometrie, tolerancie a veľkosti pre každý typ motocykla a použitie. Preto vďaka špecifickej štúdii tolerancií obrábania špeciálna konfigurácia kotúčov Brembo umožňuje efektívnejšie prenášať brzdný moment a tiež ponúka lepšiu odolnosť voči tepelnému a mechanickému namáhaniu.
Serie Oro je výrobok, s ktorým Brembo vstúpila do pretekárskeho sveta v polovici šesťdesiatych rokov a rýchlo sa stala priemyselným referenčným hráčom pre kotúče.
Obrázok plávajúceho kotúča pre motocykle, Brembo Aftermarket Serie Oro
Serie Oro plávajúci kotúč
Vďaka použitiu materiálov najvyššej kvality poskytujú plávajúce kotúče výkon absolútnej dokonalosti. Tvorí ich brzdový pás z nehrdzavejúcej ocele spojený s bubnom z CNC opracovanej a následne eloxovanej hliníkovej zliatiny pomocou 10 upínacích kolíkov. Skvelé skúsenosti získané spoločnosťou Brembo umožnili definovať tie najsprávnejšie geometrie, tolerancie a veľkosti pre každý typ motocykla a použitie. Preto vďaka špecifickej štúdii tolerancií obrábania špeciálna konfigurácia kotúčov Brembo umožňuje efektívnejšie prenášať brzdný moment a tiež ponúka lepšiu odolnosť voči tepelnému a mechanickému namáhaniu.
Serie Oro je výrobok, s ktorým Brembo vstúpila do pretekárskeho sveta v polovici šesťdesiatych rokov a rýchlo sa stala priemyselným referenčným hráčom pre kotúče.
Zásady ochrany osobných údajov">