Brzdové strmene

Špičková výroba

Výkon, dizajn a pohodlie

Hliníkové strmene Brembo vďaka použitiu exkluzívnych výrobných technológií zaručujú vysokú úroveň výkonu v oblasti brzdnej sily, ovládania a komfortu, ako aj dizajn, ktorý nemá v motocyklovom sektore obdobu.
Najmodernejší dizajn a výroba zaisťujú ľahké, kompaktné telo strmeňa s vysokými hodnotami tuhosti, zatiaľ čo starostlivý dizajn hydraulických komponentov posilňuje výkonové a modulárne charakteristiky, ktorými sa strmene Brembo vždy vyznačovali.
Len to najlepšie
Použitie najlepších hliníkových zliatin a zvláštne techniky spracovania spolu s neustálymi inováciami v dizajne dávajú strmeňom Brembo výnimočné vlastnosti tuhosti, ktoré umožňujú vždy prenikavú brzdu, veľmi krátku dobu odozvy a konštantný zdvih páky.

Pevné strmene Brembo sú ponúkané vo verziách s radiálnou a axiálnou montážou, zatiaľ čo plávajúce strmene sú dostupné v jedno a dvoj piestových verziách. U športovejších modelov naopak exkluzívna monobloková technológia zaisťuje maximálny výkon a extrémne nízku hmotnosť.
Strmene Brembo sú vyrobené z liateho a oxidovaného hliníka v rôznych farbách (čierna, zlatá, hliníková, titánová) a s osobitnou pozornosťou na dizajn, ktorý prispieva k tomu, aby motocyklom vždy dodal veľmi atraktívny vzhľad.
Obrázok brzdového strmeňa pre motocykle, s logom Brembo, zo sortimentu Aftermarket
Monoblokový strmeň M50
M50 je monoblokový strmeň Brembo namontovaný prvýkrát v roku 2011 na Ducati 1199 Panigale, kde písmeno M znamená monoblok, čo je technológia, ktorú spoločnosť Brembo úspešne zaviedla v roku 1994 v Moto GP a ktorá umožňuje získať telo strmeňa z jedného kusu liateho hliníka, aby sa zabezpečila optimálna tuhosť.
 
Zásady ochrany osobných údajov">