Logo Brembo Upgrade

Súprava UPGRADE GT

Štýl a výkon

Najkomplexnejší sortiment nadrozmerných brzdových systémov na trhu

Brzdové kotúče Brembo Gran Turismo (GT) poskytujú vynikajúci brzdný výkon v každodennej premávke spolu s vysokým výkonom pri jazde na ceste a na okruhu.Či už chcete zlepšiť estetický vzhľad svojho vozidla alebo zvýšiť výkon jeho brzdového systému, Brembo Upgrade má pre vás to správne riešenie.
Tieto kompletné brzdové systémy pozostávajú z komponentov pochádzajúcich zo sveta motoristického športu a ponúkajú bezkonkurenčnú úroveň technológie na trhu. Obsahujú najčistejšiu formu najmodernejšej technológie spoločnosti Brembo.
 
Systémy využívajú hliníkové strmene so zvyšujúcim sa výkonom a špecifikáciami v závislosti od brzdového systému vozidla v kombinácii s nadrozmernými brzdovými kotúčmi s rovnakým množstvom vyhradených vlastností.
 
Tieto systémy, navrhnuté a testované špeciálne pre nadšencov pretekov na okruhu a pre vodičov, ktorí od svojho vozidla vyžadujú maximálny výkon, ponúkajú výnimočný výkon a skutočne športový vzhľad.
 
Srdce a duša pretekania v škatuli
Systémy Brembo sú navrhnuté tak, aby ponúkali dokonalé riešenie pre individuálne vlastnosti každého modelu: sú vybavené hliníkovými radiálne namontovanými pevnými strmeňmi s protibežnými piestami.

V závislosti od typu systému a požadovanej úrovne výkonu môžu byť strmene dvojdielne, monoblokové alebo dokonca jednoblokové z masívneho kovového odliatku.

Nadrozmerné brzdové kotúče môžu byť jednodielne alebo kompozitné, dierované alebo drážkované.
Zmontovaná súprava UPGRADE GT

Vždy to najlepšie pre vaše vozidlo!

Farba je bezpochyby dôležitým rozlišovacím znakom vášho vozidla, a to až do najmenšieho detailu. Spoločnosť Brembo sa zamerala na využitie farby na odlíšenie a posilnenie charakteristickej identity každého vozidla. 
Pomohli nám k tomu čoraz viac exponované zliatinové disky kolies, ktoré zvyšujú viditeľnosť brzdového systému a jeho komponentov. 

Dvadsaťpäť rokov inovácií v oblasti farieb, ktoré opäť zaraďujú spoločnosť Brembo medzi priekopníkov nielen v oblasti technológií, ale aj v oblasti dizajnu.

Vďaka kombinácii lakovaných strmeňov, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách, a v kombinácii s výrazným logom Brembo a kotúčmi v tvare kríža s drážkami alebo dierované dodá súprava Gran Turismo vášmu vozidlu výrazný športový a pútavý vzhľad, ktorý ponúka mimoriadnu pozornosť vodičom, ktorí chcú, aby ich vozidlo vyniklo v dave.
Strmene v súprave UPGRADE GT v modrej, zlatej, bielej, žltej, zelenej a červenej farbe
Každému vlastné strmene

Tu je ponuka strmeňov, ktoré sú v závislosti od vozidla súčasťou súpravy GT

GT | A strmene
GT | A
2-dielne strmene GT|A, odvodené priamo z najobľúbenejších aplikácií Brembo OE, kombinujú jednoduchú inštaláciu so skvelým výkonom.
GT | M strmene
GT | M
Monoblokové strmene špeciálne navrhnuté tak, aby ponúkali vynikajúcu úroveň výkonu pri bežnom používaní na ceste aj počas náročnejších dní na okruhu, s jedinečným štýlom vďaka exkluzívnemu dizajnu Brembo.
GT | BM strmene
GT | BM
Najnovšie vyjadrenie štýlu a technológie. Brzdové strmene BM sa vyznačujú úplne novým dizajnom a štýlom, čím ďalej rozširujú technické možnosti radu Brembo GT Upgrade.
GT | S strmene
GT | S
Brzdové strmene odvodené od modelov Brembo M6 a M4, ktoré sú inšpirované pretekárskymi modelmi, sú ideálne pre nadšencov klubových pretekov alebo fanúšikov víkendových pretekov na okruhu, ktorí chcú zlepšiť účinnosť svojho brzdenia. Tvrdé eloxované telo s chladičmi v pretekárskom štýle a zapustenými prachovými tesneniami ponúka najlepšiu kombináciu výkonu a dlhej životnosti na trati. Sú vybavené logom Brembo v pretekárskom štýle, vyrytým v červenej farbe, podobne ako všetky súťažné produkty značky.
GT | R strmene
GT | R
Špičkový modelový rad Brembo GT. Monoblokové telo strmeňa vyrobené z masívneho kovového odliatku s niklovou povrchovou úpravou prevzatou priamo z pretekárskych strmeňov používaných vo Formule 1 a NASCAR. Medzi ich vlastnosti patria chladiče v pretekárskom štýle a zapustené prachové tesnenia rovnako ako v rade GT|S. Tieto strmene sú navrhnuté pre najnáročnejšie výkony, pričom si zachovávajú úplne jedinečný štýl.
Každý na svoj vlastný kotúč
Zistite, ktoré nadrozmerné kotúče sú k dispozícii v súpravách GT
GT | D brzdové kotúče
GT | D
Tieto kotúče sa vyznačujú jedinečným dizajnom drážok, ktoré kombinujú pútavý vzhľad s brilantným výkonom a účinným brzdením za akýchkoľvek podmienok. K dispozícii sú jednodielne alebo plávajúce 2-dielne.
GT | Brzdové kotúče TY1
GT | TY1
Brzdové kotúče TY1 sa vyznačujú 8 rovnými drážkami, ktoré poskytujú vynikajúcu počiatočnú odozvu (záber) s dobrým pocitom z pedálu. Tieto kotúče poskytujú lepší cit pedála a lepšiu moduláciu. K dispozícii sú jednodielne alebo plávajúce 2-dielne.
GT | Brzdové kotúče TY3
GT | TY3
Brzdové kotúče TY3 sa vyznačujú agresívnym drážkovaním, ktoré poskytuje vynikajúcu počiatočnú odozvu (záber) s dobrým pocitom z pedálu. Kotúče pochádzajú priamo zo skúseností spoločnosti Brembo zo špičkových pretekov a ponúkajú lepší cit pre pedál a moduláciu. K dispozícii s logom Brembo alebo bez neho.
Obsah a balenie súpravy UPGRADE GT
Zásady ochrany osobných údajov">